Pippa Middleton na chrzcie Charlotte zachwyciła. Ale jest problem. Ekspert: Tanie sztuczki

Co do tego, że obie siostry Middleton ma chrzcinach księżniczki Charlotte prezentowały się fenomenalnie, nie może być wątpliwości. Brytyjskie tabloidy zastanawiają się jednak, czy sukienka Pippy nie była zbyt podobna do tej, którą miała na sobie księżna.

Księżna Kate na chrzcinach córki pokazała się w białej kreacji od Alexandra McQueena, podobną, kremową założyła jej młodsza siostra (projekt Emilii Wickstead). Obie siostry uzupełniły "look" kapeluszami od Jane Taylor i faktycznie wyglądały bardzo podobnie. Sprawie przyjrzał się "Daily Mail", który zastanawia się, czy Pippa znów (tak jak na ślubie czy chrzcinach Jerzego) nie starała się przyćmić siostry.

Kate i Pippa są siostrami i mają bliską relację. Czy temat tego, co zamierzają założyć w tym ważnym dniu, serio nie pojawił się w żadnej z rozmów telefonicznych? Każdy szczegół chrzcin zdawał się być dokładnie przemyślany - łącznie ze strojem Jerzego, który miał na sobie kopię stroju ojca sprzed 30 lat. Czy siostry zapomniały skonsultować to, w jaki kolor się ubiorą? - zastanawia się tabloid.

"Daily Mail" nie ograniczył się tylko do stawania retorycznych pytań. O opinię poprosił eksperta od etykiety, Williama Hansona, który stwierdził, że Pippa powinna założyć coś mniej podobnego do kreacji Kate.

Ten "modowy incydent" jest po prostu irytujący. Pippa nie musi uciekać się do takich tanich sztuczek. Jest piękna niezależnie od tego, czyją jest siostrą, a prasa i tak zachwyciłaby się czegokolwiek by na sobie nie miała - ocenił ekspert.

A jakie jest Wasze zdanie? Jest o co robić aferę?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (13)
Pippa Middleton na chrzcie Charlotte zachwyciła. Ale jest problem. Ekspert: Tanie sztuczki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 71 razy 53

  pipa wygląda jak dobrze zakonserwowana 40

 • kasia82kasia82

  Oceniono 48 razy 34

  to ni sukienka tylko płaszcz. nic dziwnego, ze obie ubrane są w jasne kolory - przecież to chrzest a nie pogrzeb. ciuchy na takie wyjścia dobiera im stylista - to nie są przypadkowe stroje. chciałabym poznać tego waszego eksperta

 • Gość: eee

  Oceniono 25 razy 13

  skoro one są w płaszczach to czemu syn księżnej tak cieniutko ubrany?

 • Gość: Mi

  Oceniono 26 razy 10

  Bo to gupia Pippa byla.

 • Gość: Cerrie

  0

  Wiecie czym jest próżność? Jest pustką. A jak jest coś puste, to znaczy że nic tam nie ma. A jak przysłowie mówi "Z pustego i Salomon nie naleje". Tak więc skoro jest pusta, to trzeba ją czymś napełnić. Ot choćby takim marnowaniem czasu na robienie z niczego problemu urastającego do niebotycznej rangi. Bo przecież w rodzinie królewskiej z racji statusu, nawet fakt, że córka pary królewskiej miałaby kolki, urastałby do problemu rangi globalnej. Naprawdę? Zastanawianie się czy jedna kiecka nie była podobna do drugiej? Litości...

 • Gość: pippa2

  Oceniono 2 razy 0

  Rączka od wózka uszkodzona bo wózek jest po praprababci Wiktorii.Oszczędna rodzina ciotka Anna nosi czterdziestoletnie płaszcze i kostiumy, nie to co biedni Polacy co niedziela do kościoła w nowym ciuchu z "Balcerka"

 • Gość: toja

  Oceniono 12 razy 0

  A z innej beczki...na zdjęciu nr 10 to rączka od wózka jest taka uszkodzona czy złudzenie jakieś? ;)

 • Gość: karaluch

  Oceniono 22 razy -6

  W co oni zawinęli małą? W brudną firankę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX