Ewa Chodakowska pokazała rodziców. Fani wypatrzyli coś innego. "Co ci się stało w nogi? Strasznie brzydkie!"

Ewa Chodakowska chciała uraczyć fanów ciepłą fotografią, a dowiedziała się, że "ma straszne brzydkie buty" i "wytatuowane łydki".

Nieprzewidywalność i kreatywność użytkowników social media stanowi niewyczerpane źródło zaskakujących spostrzeżeń. Nie inaczej stało się w przypadku nowego zdjęcia Ewy Chodakowskiej z jej rodzicami. Przyjrzyjcie się, jakie są Wasze pierwsze skojarzenia?

Ewa Chodakowska z rodzicamiScreen z Instagram.com/chodakowskaewa/

Wielu internautom do głowy wcale nie przychodziły refleksje na temat rodziny czy nawet podobieństwa do rodziców. Na czym skupiło się zaskakująco wiele osób? Na butach i łydkach.

Internauci o Ewie ChodakowskiejScreen z Instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska Aplikacja Plotek.pl

POLUB NAS
 

karo

Więcej o:
Komentarze (16)
Ewa Chodakowska pokazała rodziców. Fani wypatrzyli coś innego. "Co ci się stało w nogi? Strasznie brzydkie!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fanka Ewy

  Oceniono 32 razy 4

  Aż słabo mi się robi jak czytam te komentarze w których Ewa jest porównywana do konia.Spójrzcie lepiej na siebie.A poza tym jej ćwiczenia dają efekty i to ogromne!Ale,jak zwykle lepiej czepiać się...Nie urodził się taki co by każdemu dogodził.Litości ludzie.

 • Gość: Mimi

  Oceniono 9 razy 1

  Nie podoba mi sie ani jej buzia ani cialo. Nie podoba mi sie, ze pozuje na trenerke, bo nia nie jest i robi mase bledow - wygooglajcie sami, pelno tego w sieci. To,ze ja mam ladne wlosy nie robi ze mnie fryzjerki, to ze ona ma miesnie nie robi z niej trenerki. Ale 'serduszka' to lykaja, a pochwalne artykuly wykupione w tabloidach tez dodaja jej nieco wiarygodnosci...

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 7 razy -3

  Chyba zazdrościmy tu Pani Chodakowskiej, nie ładnie polecam ruszyć 4 literki.
  Pozdrawiam Ewka <3

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 4 razy -4

  Mnie zastanawia za to ignorancja komentujących. Aby tylko obsmarować bez wdawania się w szczegóły, i uczciwego zagłębiania się w temat. A czy ci komentujący nie widzą, iż całe zdjęcie jest jakieś takie nie teges, przez co Chodakowskiej nogi wyglądają niekorzystnie? Więc zamiast skupiać się tylko na jej nogach, które wyszły na zdjęciu niekorzystnie, należałoby skomentować niekorzystnie zrobione zdjęcie i w tym kontekście jej nogi. Po prostu wychodzi prostactwo z ludzi, którzy komentują coś pomijając inne fakty. Naprawdę aż tak nielubicicie Chodakowskiej, że obrzucacie ją błotem nawet jeśli wasze komentarze nie do końca są uczciwe? Ja rozumiem, hejtować, ale robić to profesjonalnie. Też za nią nie przepadam jako za celebrytką. Ale tylko buce komentują, tak jak w podanych w newsie przykładach.

 • nkwd

  Oceniono 32 razy -6

  American dream ziścił się w Polsce. Pani Ewa po kursach pilatesu stała się jedną z najsłynniejszych trenerek w Polsce. Bywa często na ściankach, pisze książki, robi karierę. Finansowo stoi dobrze.
  Pani Ewo, w związku z powyższym, nie bądź Pani żyła odpal rodzicom na jakieś troszkę lepsze fatałaszki i jako stała podpora ścianek podpowiedz szanownej Mamusi, że tak splecione ręce to na bazarze panie sprzedające kapuchę mają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX