Caitlyn Jenner chwali się nową sukienką. I nagle ta mina. "Taką samą ma ONA"

"Jestem Cait" to nowy program, którego gwiazdą będzie Caitlyn Jenner. W sieci właśnie pojawił się trailer do reality show, w którym możemy zobaczyć m.in. jej modowe dylematy.

Caitlyn Jenner wyrasta na największą gwiazdę rodziny Kardashianów. Nie dość, że media chwalą jej styl, to wkrótce będzie miała swoje reality show, w którym będzie można podejrzeć jej codzienne życie. O tym, że celebrytka stawia na dość odważny i seksowny styl, mogliśmy się przekonać kilka dni temu, gdy na ulicach Nowego Jorku pojawiła się w krótkiej sukience i spódniczce mini.

W zwiastunie zapowiadającym program "I am Cait", celebrytka przymierza suknie w garderobie. Towarzyszy jej Kim Kardashian, która służy "modową" radą. Gdy macocha pokazuje jej upatrzoną kreację, Kardashianka informuje ją, że taką samą sukienkę ma... Kris Jenner, jej matka i była żona Caitlyn.

Caitlyn Jenner i Kim KardashianE! Entertainment Television

"O nie, mam założyć to samo, co Kris?" - zdaje się mówić mina Caitlyn. I uśmiech momentalnie zniknął z jej twarzy. Ale mając pomoc w postaci samej Kim, nie musi się martwić o wybór kreacji. Na pewno skradnie całą uwagę, w cokolwiek by się nie ubrała - zauważył portal "Daily Mail". - Ten dziwny moment, kiedy twoja była żona ma taką samą  sukienkę jak ty.

Caitlyn JennerE! Entertainment Television

Reality show z Caitlyn Jenner w roli głównej, startuje 2 sierpnia na kanale E! Entertainment Television.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: