Bill Cosby przyznał się do podania kobiecie środków nasennych. "Z zapisu wynika, że chciał odbywać stosunki seksualne"

Opublikowano obciążające komika dokumenty z 2005 roku. Dążąc do ugody ze skarżącą go kobietą, Cosby przyznał się do jednokrotnego podania partnerce silnych leków nasennych.

Dekadę temu Andrea Constand oskarżyła Billa Cosby'ego o molestowanie po wcześniejszym podaniu środka narkotycznego. Podpisano ugodę, a Cosby nie trafił przed sąd. Pozostały jednak protokoły zeznań. Komik składał je pod przysięgą.

Z zapisu przesłuchań wynika, że Bill Cosby przyznał się do nabywania w latach 70. tabletek Quaalude (rynkowa nazwa metakwalonu) z zamiarem podawania ich młodym kobietom, z którymi chciał odbywać stosunki seksualne - czytamy na HuffingtonPost.com.

Fragment zeznań Billa Cosby'ego z 2005 rokuAP

Constand, pracownica uczelni, w której komik był członkiem rady powierniczej, twierdziła w 2005 roku, że Cosby zaprosił ją do własnego domu i podstępem nakłonił do zażycia nieustalonego leku wywołującego otępienie (komik przekonywał, że był to benadryl, lek antyhistaminowy). Nieprzytomną miał seksualnie molestować. Constand odstąpiła od oskarżeń o gwałt po otrzymaniu od Cosby'ego zadośćuczynienia w formie pieniężnej.

Ujawnione przez agencję Associated Press zeznania, 77-letniego obecnie, Billa Cosby'ego wskazują, że użył wspomnianego metakwalonu tylko raz, w 1976 r. w Las Vegas. Oskarżenia ponad 40 kobiet zaprzeczają jego słowom. Prawnicy reprezentujący domniemane ofiary mają nadzieję, że dzięki dokumentom sprzed dekady sprawa Cosby'ego trafi ostatecznie na salę sądową.

W ostatnim roku, po fali oskarżeń o gwałt, kariera showmana załamała się, a on sam stał się persona non grata w amerykańskich stacjach telewizyjnych.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Bill Cosby przyznał się do podania kobiecie środków nasennych. "Z zapisu wynika, że chciał odbywać stosunki seksualne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ludy

  Oceniono 14 razy 14

  Czy to te same tabletki, ktore bral Dicaprio jako Wolfie z Wall Street?

 • cometto

  Oceniono 5 razy 5

  Bill'll fix it?

 • Gość: carlito

  Oceniono 1 raz -1

  Cytrynki :)

 • Gość: Georgie

  Oceniono 7 razy -3

  Once go black, never come back :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX