Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku. Vivienne wtulona w mamę. Zahara przy tacie, a ten... w prześwitującej koszulce

Nareszcie w domu! Cała szóstka w niedzielę wylądowała na amerykańskiej ziemi na lotnisku w Los Angeles.

Kiedy Angelina Jolie i Brad Pitt idą z dziećmi rzucają się w oczy nie tylko dlatego, że są gwiazdami. Przede wszystkim w ósemkę tworzą całkiem pokaźną gromadę, którą trudno przeoczyć. Wylądowanie na lotnisku LAX w Los Angeles zakończyło ich angielską podróż, trakcie której między innymi wpadli na herbatę do księżnej Kate i księcia Williama.

Po zakończeniu interesów za oceanem, cała rodzina z powrotem w Ameryce - podsumował powrót sławnej rodziny "Daily Mail".
<< RODZINA W KOMPLECIE >>

Jak widać na zdjęciach, każde z dzieci ma swój styl i sposób zachowania. Najbardziej rzucała się w oczy nieśmiałość małej Vivienne, którą tłum zdawał się onieśmielać. Shiloh pozdrawiał paparazzi, a Pax wyglądał jak młoda gwiazda. A Brad Pitt? Cóż, Brad Pitt miał na sobie prześwitującą koszulkę!

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku. Vivienne wtulona w mamę. Zahara przy tacie, a ten... w prześwitującej koszulce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 40 razy 30

  Shilon pozdrawiała jeżeli już, Shilon jest dziewczynką

 • Gość: adf

  Oceniono 15 razy 13

  biedne dzieciaki, napada ich stado wygłodniałych reporterów waląc flashami po oczach. zero prywatności.

 • Gość: leanne

  Oceniono 21 razy 11

  Ich biologiczne dzieci sa przepiekne. Shiloh ma twarz aniolka, ten maly tez.... Coz, trudno miec brzydkie dzieci bedac para Jolie-Pitt :)

 • Gość: ania

  Oceniono 2 razy 0

  Ble. Z tą siwą brodą wygląda jak stary kozioł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX