Malia Obama zaczęła letnie praktyki. Inne niż się spodziewacie. "Tak jak jej tata, interesuje się..."

Córka prezydenta Stanów Zjednoczonych spędzi wakacje w pracy. Nastolatkę zatrudniła produkcja popularnego serialu stacji HBO, "Dziewczyny".

Siedemnastoletnia córka Baracka Obamy nie po raz pierwszy zdradza się ze swoimi filmowymi zainteresowaniami. Malia nie marzy jednak o z aktorstwie, bardziej pasjonuje ją to, co dzieje się po drugiej strony kamery. W zeszłe wakacje była asystentką na planie serialu z Halle Berry "Extant" stacji CBS. Córka prezydenta nie dostała żadnej taryfy ulgowej - do jej obowiązków należało, między innymi, roznoszenie kawy członkom ekipy i stawianie barierek odgradzających przechodniów od miejsca zdjęć.

O podobny staż Malia postarała się w tym roku. W zeszłym tygodniu rozpoczęła pracę na planie reżyserowanego przez Lenę Dunham serialu "Dziewczyny".

Malia jest fanką serialu, o czym wspomniała Lenie podczas jej wizyty w Białym Domu. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa staż, póki co jest na okresie próbnym. Znają się od jakiegoś czasu i rozmawiały o tym długo - cytuje swoje źródło z produkcji magazyn "US Weekly".

Za dowód bliskiej relacji łączącej "pierwszą córkę" z aktorką można uznać życzenia urodzinowe, jakie Dunham złożyła młodszej koleżance dwa lata temu.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkie mamy nadzieję, że będziemy tak eleganckie jak ty, kiedy dorośniemy - napisała 4 lipca 2013 roku.

Lena Dunham składa urodzinowe życzenia Malii ObamieTwitter.com/lenadunham

Jak się okazuje, rodzice nastolatki nie mają problemu ze ścieżką kariery, jaką wybrała nastolatka.

Malia zaczęła interesować się produkcją filmów. Tak jak jej tata, uwielbia czytać książki i oglądać filmy. Ale dopiero zaczęła naukę w college'u, ma jeszcze lata na eksplorowanie swoich zainteresowań - powiedziała Michelle Obama w wywiadzie z magazynem "People" z 2012 roku.

U.S. first lady Michelle Obama (L) and her daughters Malia (C) and Sasha (R) arrive at Stansted Airport, southern England June 15, 2015. REUTERS/Neil Hall

NEIL HALL / REUTERS / REUTERS

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Malia Obama zaczęła letnie praktyki. Inne niż się spodziewacie. "Tak jak jej tata, interesuje się..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • astreblue

    Oceniono 1 raz -1

    prześliczna dziewczyna :) oby kiedyś udało się Malii spełnić marzenia o wyreżyserowaniu własnego filmu (albo serialu)

  • braddock

    Oceniono 9 razy -1

    Uwielbia czytać i oglądać filmy. Szok. Roznosi kawę i stawia barierki. Wiecie co? Dziewczyna jest uczciwa. Nie robi niczego ponad swoje możliwości. W przeciwieństwie do starego, który jest niczym innym, jak szympansem za kierownicą tira.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX