Chrzest księżniczki Charlotte. Miała na sobie replikę satynowej szaty z koronką. W takiej samej ochrzczony został książę Jerzy

Księżniczka Charlotte i książę Jerzy w dniu chrztu byli ubrani w takie same szaty.

Księżniczka Charlotte przystąpiła do chrztu w zaprojektowanej przez Angelę Kelly satynowej szacie z koronką, będącą repliką stroju córki królowej Wiktorii z 1841 roku. Taką samą szatę miał na sobie jej brat, książę Jerzy w dniu swojego chrztu w październiku 2013 roku.

Księżniczka Charlotte stała się dziś siódmym królewskim dzieckiem, które zostało ochrzczone w tej szacie - czytamy na "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Chrzest księżniczki Charlotte odbył się 5 lipca o godz. 17:30 polskiego czasu w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w hrabstwie Norfolk. Ceremonię poprowadził arcybiskup Canterbury Justin Welby. Księżniczka ma pięciu rodziców chrzestnych i są to: kuzynka księcia Williama, Laura Fellowes, kuzyn księżnej Kate, Adam Middleton, a także przyjaciele pary: Thomas van Straubenzee, Sophie Carter i James Meade. Pojawiła się także królowa Elżbieta II, książę Filip, Pippa Middleton i rodzice księżnej Kate, Carole Middleton i Michael Middleton. Księżna Kate miała na sobie zestaw od Alexandra McQueena (ten dom mody zaprojektował jej suknię ślubną oraz kreację na chrzest Jerzego) i kapelusz od Jane Taylor. Po zakończeniu ceremonii, cała rodzina pozowała do zdjęć przed kościołem.

Zobaczcie też więcej zdjęć ze chrztu księżniczki Charlotte.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (1)
Chrzest księżniczki Charlotte. Miała na sobie replikę satynowej szaty z koronką. W takiej samej ochrzczony został książę Jerzy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • baba_jaga

    Oceniono 4 razy 0

    Brawo!!!!!!
    pięć artykułów z jednego chrztu..............
    nie ma jak niedzielne lenistwo w robocie ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX