Open'er. Maffashion pokazuje fotkę. Fanka: Widziałam, jak odmówiłaś zdjęcia. Słabo. Odpowiedziała

Blogerka dołączyła w ten weekend do tysięcy fanów i razem z nimi bawi się na jednym z najpopularniejszych festiwali muzycznych, Open'er.

Maffashion wrzuca na Instagram zdjęcia z imprezy. Na jednym z nich widzimy ją pozującą z grupą fanów podczas spotkania, które odbyło się ramach współpracy z MasterCard. Nie wszystkim dane było porozmawiać z blogerką, czy choćby zrobić wspólne zdjęcie. Jedna z internautek bezlitośnie jej to wypomniała.

Wczoraj widziałam, jak odmówiłaś zdjęcia kilku dziewczynom, jak czekały na Ciebie pod masterem. Słabo trochę - napisała.

MaffashionInstagram.com/maffashion_official

Maff trzymała rękę na pulsie i błyskawicznie odpowiedziała na komentarz. Dosyć mocno.

A widziałaś jak z setką zrobiłam? Ludzie piszący takie rzeczy nigdy nie pojmą, że jestem zwyczajną osobą, nie słupem, który stoi. Też bywam zmęczona, też choruję, czasem chcę też móc być na festiwalu, albo spędzić czas z chłopakiem. Jestem jedna, ludzi tysiące. Nie jestem w stanie przecież zrobić z każdym zdjęcia. Oraz zwyczajnie musiałam być już w innym miejscu... I tak przy MasterCard zostałam dłużej, niż planowałam. No i już na zakończenie... Wejdź w otagowane zdjęcia "na których jestem"... Jeśli chcesz "słabo" kolejnym razem napisać ;) - napisała.

Komentarze na profilu MaffashionInstagram.com/maffashion_official

Przede wszystkim należy jej się uznanie za to, że nie zostawia takich komentarzy bez odpowiedzi. A nawiązując do spędzania czasu z chłopakiem - o tym blogerka też poinformowała fanów - zamieściła zdjęcie z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje.tv. Bardzo romantyczne.

Jezu, jesteście tacy cudowni - skomentowali fani.
<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Open'er. Maffashion pokazuje fotkę. Fanka: Widziałam, jak odmówiłaś zdjęcia. Słabo. Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • marcelito

    Oceniono 25 razy 23

    Zaprawdę dziewczynko uwierz mi, znacznie większym problemem w Twoim życiu jest bycie fanem Maffcośtam niż brak zdjęcia z nią. Ale niestety zrozumiesz do dopiero za kilka lat, podobnie jak wszystkie twoje koleżanki z gimnazjum....

  • Gość: awe

    Oceniono 14 razy 12

    Boszzze, ale to się nie dzieje naprawdę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX