Jude Law ma syna. Przystojny jak ojciec. Na zdjęciach z piwem i papierosem. Zachodnie media: Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Spokojnie, nie chodzi o sposób imprezowania. Zachodnie media są pod wrażeniem urody nastolatka, którą dorównuje swojemu sławnemu ojcu.

Jude Law ma konkurencję i to we własnej rodzinie. Przystojny aktor jest bowiem ojcem 18-letniego obecnie Rafferty'ego, nastolatka niezwykle urodziwego. Rafferty został niedawno dostrzeżony na festiwalu w Glastonbury. W towarzystwie rówieśników relaksował się w sposób całkowicie zrozumiały: popijając piwo i paląc papierosa. Towarzystwo bawiło się w strefie dla VIP-ów. "Daily Mail" zwrócił uwagę na niebywałe podobieństwo młodzieńca do ojca.

Mówią, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W przypadku Rafferty'ego, syna Jude Lawa, jest to z pewnością prawda - czytamy.
<< JAK DWIE KROPLE WODY >>

Prawda, że jak dwie krople wody? Być może kiedyś zostanie to wykorzystane w jakimś filmie, w którym obaj zagrają tę samą postać w różnym wieku. Wspólny występ przed kamerą mają już zresztą za sobą - Raff (nie lubi swojego imienia Rafferty) miał 3 lata, gdy zagrał z ojcem w filmie "Utalentowany pan Ripley".

Byłem bardzo młody. Pamiętam jak przez mgłę słoneczną Italię i swoje zdjęcia z długimi, blond lokami - wspominał w swoim pierwszym w życiu wywiadzie dla "London Evening Standard".

Na razie jednak młody Law orientuje się na karierę modela. W 2014 roku miał swój debiut na wybiegu dla DKNY. Pomimo sławnego nazwiska, na pozycję w branży najwyraźniej jednak umie zapracować samodzielnie - w październiku ubiegłego roku jego agencją została Select Model Management. To jest ta sama agencja, która reprezentuje między innymi Irinę Shayk i Jessikę Hart.

W tym samym wywiadzie przyznał, że rodzice nie mieli z nim lekko.

Byłem niegrzecznym i głośnym dzieckiem. Jeszcze jako 6-latek spałem w łóżku z rodzicami. Mówią, że stracili towarzysko 5 lat. Godzinami usypiali mnie, a kiedy schodzili na dół, przyjaciół już nie było.

Wspominał, że ojciec był bardzo surowy, za to matka bardziej wyrozumiała. Szkoła? Jego niepokorna dusza z trudem mieściła się w sformatowanym świecie edukacji powszechnej.

Nie lubię, jak mi się przez cały czas mówi, co mam robić. Dlatego szkoła z internatem nie była dla mnie dobra. Dostosuję się, jeżeli szanuję nauczyciela, ale jeżeli nauczyciel jest nieuprzejmy, mogę mu odpyskować - przyznaje. - Staram się postępować dobrze. Czasami nie zgadzam się z rodzicami albo ze szkołą, ale nigdy nie przekraczam granicy.

Kiedy miał 7 lat, ojciec zabrał go na pierwszy koncert w życiu: to był Robert Plant i Led Zeppelin. Namiętność do muzyki towarzyszy mu zresztą od małego. Już jako malec grał na saksofonie. Obecnie, gdy nie spaceruje po wybiegu, występuje w grupie Dirty Harrys. Sądząc po tym, co udostępniają na Youtube, brzmieniem i strojami nawiązują do hałaśliwej muzyki big bitowej lat 60. ubiegłego stulecia.

Jest też i dziewczyna. Nazywa się Ella Dallaglio. Niedawno minęła 2. rocznica ich związku, co Raff uczcił stosownym zdjęciem na Instagramie.

Poznali się w szkole i są bardzo w sobie zakochani. Ich rodziny się lubią, a oni spędzają ze sobą wiele czasu - informuje "Mirror".

A tu występ zespołu Dirty Harrys w Manchesterze w lutym tego roku.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: