Tom Cruise ma nową dziewczynę? Zachodnie media donoszą o nowym związku. "To będzie jego żona nr 4!"

Tom Cruise szuka sobie nowej partnerki? A może już znalazł? Zagraniczne portale prześcigają się w doniesieniach na temat nowej dziewczyny aktora. A według najnowszych informacji jest nią 24-letnia aktorka, Lola Kirke.

Zachodnie media donoszą, że obecnie Tom Cruise spotyka się z młodziutką Lolą Kirke, z którą pracuje na planie nowego filmu.

Chociaż mówią, że do trzech razy sztuka, to może Cruise'owi uda się za czwartym razem? Plotki głoszą, że Tomowi wpadła w oko jego koleżanka z planu filmowego, 24-letnia Lola Kirke. Tom i Lola pracują razem w Atlancie nad filmem "Mena" i spędzają razem naprawdę dużo czasu, już zdążyli się do siebie zbliżyć na tyle, by planować wspólną przyszłość - informuje serwis Hollywoodlife.com.
<< ZOBACZ ICH WSPÓLNE ZDJĘCIA >>

Z kolei portal InTouch cytuje znajomego aktora, który twierdzi, że Tom Cruise chciałby się po raz czwarty ustatkować:

Tom chce wziąć z nią ślub. Lola ma świeże spojrzenie na wiele spraw i imponuje mu swoją dojrzałością. Na planie trudno jest im ukryć uczucie do siebie, ponieważ wiele scen kręcą razem. Pewnego dnia podszedł do niej i zaczął czule głaskać ją po plecach, a ona ten gest odwzajemniła uśmiechem. Często prowadzą długie rozmowy. Lola chętnie opowiada osobom z produkcji, że Tom jest bardzo przystojny i dowcipny - InTouch powołał się na świadka zdarzenia.

Podobno Cruise poszukuje nowej żony od ponad roku. Lola jest od niego młodsza o 30 lat, ale mimo tej różnicy, aktor wydaje się nią oczarowany. "Ekskluzywną" wiadomość podaje dalej kolejny zagraniczny portal i dodaje:

On ma to "coś" w sobie, że lgną do niego młode kobiety. Tom uwielbia jej oczy, mógłby się w nie wpatrywać cały czas i doskonale widzą to ludzie, którzy pracują z nimi na planie "Meny". Ale Lola stara się być ostrożna, wie jaką reputację ma Cruise i słyszała historie o tym, jak scjentologia kieruje jego życiem - pisze Celebdirtylaundry.com

Lola Kirke jak na razie nie ma imponującego dorobku filmowego. Widzowie mogą znać ją z roli Grety z filmu "Zaginiona Dziewczyna". Natomiast Tom Cruise, gwiazda serii "Mission Impossible" ma na swoim koncie największe główne role. Jednak prywatnie aktor nie ma szczęścia do stałych związków. Tom Cruise był wielokrotnie żonaty. Rozwodził się już trzy razy (z Mimi Rogers w 1990 roku, Nicole Kidman w 2001 roku oraz Katie Holmes w 2012 roku).

Ze swoją ostatnią żoną, Katie Holmes, rozwiódł się w 2012 roku, w atmosferze skandalu. Prawdopodobnym powodem rozstania była przynależność aktora do kontrowersyjnego kościoła scjentologicznego. Czy, jeśli wierzyć w doniesienia zachodnich mediów, aktor wreszcie znajdzie szczęście u boku młodej Loli?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (15)
Tom Cruise ma nową dziewczynę? Zachodnie media donoszą o nowym związku. "To będzie jego żona nr 4!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 23 razy 17

  "To będzie jego żona nr 4!"- dopiero zona nr 7 bedzie ta na "cale zycie" -:))).

 • kocurxtr

  Oceniono 17 razy 15

  chyba guru mu kazał ...

 • vahoo

  Oceniono 20 razy 10

  Taki co to kocha ....tylko siebie, będzie zmieniał sobie te żony do śmierci i żadna nie będzie dla ....niego dostatecznie dobra!!

 • mi_ia

  Oceniono 15 razy 9

  dobrze, że jest od niego niższa :)

 • Gość: Lola

  Oceniono 1 raz 1

  widać że uśmiech nie jest radosny bo człowiek nie uśmiecha sie tylko ustami,ale może on już nie potrafi,cóż,daję im 2 lata może 3 :)

 • Gość: viki

  Oceniono 17 razy 1

  "a ona ten gest odwzajemniła uśmiechem"
  to w końcu odwzajemniła gest, czy się uśmiechnęła? LOL

 • Gość: ZORG

  0

  a brzydka jak noc,sorry

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX