Dalszy ciąg afery z byłą partnerką Kalisza. "Moja rola sprowadzała się do darmowego materaca". Jest ostra odpowiedź polityka

"Super Express" opublikował kolejną część zwierzeń Ingi Pietrusińskiej, matki dwuletniego syna Ryszarda Kalisza. Kobieta twierdzi, że polityk regularnie spędzał u niej noce, już kiedy był w związku ze swoją obecną żoną, Dominiką. Kalisz odniósł się do słów byłej partnerki na Twitterze.

Inga Pietrusińska swoją wersję historii związku z Ryszardem Kaliszem opowiada w "Super Expressie". W piątek oskarżała go o to, że dobrym ojcem był tylko w mediach, a jej samej w czasie ciąży nie szczędził złośliwych uwag o wadze, w rezultacie "niszcząc jej poczucie wartości". Kalisz odniósł się do tych zarzutów na Facebooku, stwierdzając, że matka Ignasia padła ofiarą manipulacji, a żaden z wysuwanych przez nią zarzutów nie jest prawdziwy. Polityk napisał, że z Pietrusińską nigdy nie był w związku, a o ciąży dowiedział się, kiedy od trzech miesięcy spotykał się już ze swoją obecną żoną, Dominiką.

"Super Express" opublikował w środę kolejną część wyznań Pietrusińskiej. Tym razem była partnerka Kalisza przybliża charakter relacji łączącej ją z politykiem. W tej wersji, Kalisz był częstym gościem w jej domu na długo po narodzinach Ignacego.

Spaliśmy w jednym łóżku i przyjeżdżał na imprezy rodzinne, nie tylko te związane z Ignasiem. Zastanawiam się, dlaczego nie przyjechał na urodziny Ignasia z panią Dominiką, skoro już z nią był. Do grudnia 2014 roku uczestniczyliśmy również z Ignasiem w uroczystościach rodzinnych Ryszarda Kalisza. Skoro tworzył taki udany związek z panią Dominiką, to dlaczego nie zabierał jej na te uroczystości? Dlaczego nigdy nam jej nie przedstawił? Dlaczego twierdził, że to tylko jego koleżanka, której pomaga w trudnej sytuacji życiowej? - pyta w tabloidzie.

Tabloid przywołuje też rzekomą wersję wydarzeń Kalisza.

Inga była moją koleżanką. Nigdy nie byliśmy parą. Chciała mnie złapać na dziecko. Doszło do zbliżenia, nie planowałem tego dziecka.

Polityk odniósł się do sprawy na Twitterze. Stwierdził, że w ogóle żadnej wypowiedzi tabloidowi nie udzielił.

Wpis z Twittera Ryszarda Kalisza

Twitter.com/ryszardkalisz

W tym samym artykule pojawiła się jednak reakcja Pietrusińskiej na słowa, które Kalisz miał rzekomo powiedzieć.

To, co powiedział Ryszard Kalisz o naszej relacji, jest dla mnie szokujące. Rozumiem, że moja rola jako kobiety sprowadzała się do darmowego materaca, który miał umilać mu samotne wieczory. Rozumiem, że z panią Dominiką też sypiał w tym samym czasie - stwierdziła.

29.10.2014 Lodz . Ryszard Kalisz ( i kandydat na prezydenta Lodzi z SLD Tomasz Trela ) w czasie wystapienia na ul 6 sierpnia .Fot . Marcin Stepien / Agencja Gazetafot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Więcej o:
Komentarze (43)
Dalszy ciąg afery z byłą partnerką Kalisza. "Moja rola sprowadzała się do darmowego materaca". Jest ostra odpowiedź polityka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 209 razy 169

  Chciał zamoczyć a tu mu grozi, że utonie:))

  Najlepsze, że na alimenty za chwilę zapomnienia Rysia płacą wszyscy podatnicy:) Dajmy Ryśkowi szansę i pozwólmy aby mógł płacić alimenty ze swojej uczciwej pracy a nie posłowania. Nie głosujmy na niego a pomożemy tez dziecku. Tata bedzie miał dla niego więcej czasu a nie będzie musiał tak ciężko pracować na dobro naszej ojczyzny.:)

 • baba_jaga

  Oceniono 174 razy 148

  Ja to bym nie przyznała się do tego że byłam materacem Kalisza.............WSTYD

 • Gość: gosc

  Oceniono 122 razy 94

  fuj ..nawet dla pieniedzy bym nie spala z wieprzem tlustym i obleśnym fuj...

 • Gość: dann

  Oceniono 96 razy 76

  dziwię się partnerce ja bym do łózka nie wpuściła nawet po pijaku

 • white_lake

  Oceniono 75 razy 69

  SE do ręki nie biorę, bo to podły szmatlawiec, ale to ty sam, Rychu, zaprosiłeś ten syf do swojego życia
  kto ci kazał robić sobie okładki z Ignasiem i inne ustawki? wykorzystywać niemowlę do swoich niskich celów
  lepiej ZAMILCZ teraz

 • Gość: beastiebot

  Oceniono 65 razy 61

  sierotka ma Rysia

 • Gość: aja

  Oceniono 98 razy 60

  inga Pietrusinska zbyt długo milczała manipulowana przez Kalisza , który ciagle ja szantazował , ze dla dobra jego kariery, polityki itd Teraz chce zmazac ten dostojny obraz lawiranta i mysle, ze zonka tez mu pokaże drzwi.

 • Gość: siss

  Oceniono 56 razy 54

  wychodzi na to, ze Kalisz nie wie o tym, ze istnieje prezerwatywa. I są efekty tej niewiedzy. Myslał, że sobie może tak bzykać bez konsekwencji. Ingi nie winię , bo miała z nim dziecko i wierzyła kłamcy , który udawał związek z nią a jednocześnie bzykał głupią blondi Dominikę, która miała świadomośc, ze sypia z facetem, który jest w relacji z matka dziecka, a jrdnak miała to w nosie i szybko też zaciążyła... Co zostanie Kaliszowi na koniec ? cięzkie alimenty do końca życia. I niesława. A wystarczyło załozyc dokładnie gumkę...

 • Gość: balbi

  Oceniono 48 razy 44

  nie głosować na Kalisza , będzie czas dla dziecka i własnej" kariery "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX