Ryan Reynolds opublikował urocze zdjęcie z córką. W komentarzach burza: Biedne dziecko. To niebezpieczne

Dzień Ojca, zdjęcie z córką - miało być miło i uroczo, ale zdjęcie, które Blake Lively zrobiła mężowi z córką rozzłościło internautów. Dlaczego? Bo Ryan Reynolds źle założył nosidełko.

Ryan ReynodsBlake Lively w styczniu tego roku powitali na świecie pierwsze dziecko - córkę James. Jak to jednak bywa w przypadku młodych rodziców, wiele rzeczy muszą nauczyć się dopiero na własnych błędach. Jeśli chodzi o lekcję wkładania nosidełka, to jesteśmy przekonani, że zapamiętają ją na długo. Internauci wystawali im bowiem ocenę niedostateczną i zaserwowali prawdziwą burzę w komentarzach pod zdjęciem Reynoldsa z córką, które na Instagram z okazji Dnia Ojca wrzuciła Lively.

Ryan Reynolds i jego córka James, ojciecScreen z Instagram.com/blakelively/

Wielu internautów w ostry sposób zwróciło uwagę, że dziecko w niewłaściwy sposób jest trzymane w nosidełku. Nogi nie powinny znajdować się w takiej pozycji jak na zdjęciu, lecz niejako opasywać rodzica. W komentarzach podniosło się larum.

Biedne dziecko. To niebezpieczne. Wygląda, że mu jest bardzo niewygodnie - czytamy jeden z wielu komentarzy pod zdjęciem. - Niech mężuś lepiej przeczyta instrukcję obsługi nosidełka.
Proszę, czytaj instrukcję obsługi produktów dziecięcych z równą skrupulatnością, jak czytasz scenariusz - pisał inny internauta.
Co z wami nie tak, ludzie??? Dysponując wszystkimi pieniędzmi świata, nie potraficie nawet dziecka prawidłowo trzymać?
Skoro już wrzucasz zdjęcie z dzieckiem w nosidełku, to włóż je chociaż dobrze. Już widzę, jak dziecko wypada wprost na ziemię. Przerażające!

W opozycji do bardzo krytycznej frakcji znaleźli się internauci, którzy optowali za złagodzeniem tonu wypowiedzi.

Każdy jest kiedyś rodzicem po raz pierwszy. Wszyscy robimy błędy! Dajcie im szansę być ludźmi.
Uwielbiam tych wszystkich "idealnych rodziców", którzy nie potrafią wysiedzieć 5 minut bez pouczania innych.
A może zamiast na hejtowaniu skupimy się na tym, jak to zdjęcie jest urocze?

Tak mniej więcej powinien wyglądać prawidłowy sposób przenoszenia dziecka w nosidełku.

Dziecko w nosiedełkuScreen z Babybjorn.com

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Ryan Reynolds opublikował urocze zdjęcie z córką. W komentarzach burza: Biedne dziecko. To niebezpieczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • astreblue

    Oceniono 15 razy 9

    ludzie uwielbiają wytykać błędy i pouczać... a szczególnie jeśli chodzi o dzieci. każdy zdaje się być w tej dziedzinie nieomylnym, prawdziwym ekspertem. bo każdy rodzic - nawet ci którzy są rodzicami po raz pierwszy - z miejsca wiedzą jak złożyć wózek albo łóżeczko czy też jak prawidłowo nosić dziecko w nosidełku. błędy się zdarzają, choć oczywiście przy małym dziecku należy robić ich jak najmniej. najważniejsze, że ich córeczce nic się nie stało. na następny raz na pewno będą ostrożniejsi - przecież nie naraziliby życia własnego dziecka

  • Gość: family_guy

    Oceniono 4 razy 0

    szkoda, ze do pouczania jak powinien wyglądać prawidłowy sposób przenoszenia dziecka w nosidełku uzyliscie niestety kiepskiego nosidelka babybjorn, w ktorym nie ma mozliwosci prawidlowego noszenia dziecka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX