Katarzyna Zielińska jest aktorką - to wiemy. Że umie śpiewać - to też. Ale w takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy

Katarzynę Zielińską można zobaczyć w filmach i na deskach teatru, produkuje spektakle, a także śpiewa. Prócz tego, angażuje się również w akcje charytatywne. W związku z jedną z nich na jeden dzień została... przedszkolanką.

Od ponad pół roku Katarzyna Zielińska jest oficjalną ambasadorką gdańskiej Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD), która zajmuje się pomocą dzieciom z autyzmem. Ostatnio aktorka po raz pierwszy spotkała się z dziećmi, podopiecznymi Fundacji. Przy okazji wizyty sprezentowała podopiecznym miłe niespodzianki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Katarzyna Zielińska nie tylko rozdała dzieciakom prezenty. Spędziła z nimi cały dzień na czytaniu książek, rysowaniu i zabawie. Na koniec maluchy wręczyły jej portret, który namalowały wspólnymi siłami.

Od początku pełnienia funkcji ambasadorki IWRD chciałam, oprócz zadań edukacyjnych, być ambasadorką, która zna swoich podopiecznych, spędza z nimi czas. Jednak ze względu na moje osobiste sprawy do tego spotkania mogło dojść dopiero teraz. Ale obiecałam dzieciakom, że będę je odwiedzać przy każdej możliwej okazji. Ten dzień będę pamiętać do końca życia - powiedziała po spotkaniu Katarzyna Zielińska.

A tak aktorka prezentowała się na gali 25-lecia "Twojego Stylu":

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Katarzyna Zielińska jest aktorką - to wiemy. Że umie śpiewać - to też. Ale w takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 7

  Katarzyna Zielińska jest aktorką - to wiemy. Że umie śpiewać - to też.

  Nie wierze, że to napisaliście na trzeźwo....

 • Gość: Gość

  0

  każda przedszkolanka chodzi w wysokich szpilach, przecież to najwygodniejsze obuwie na 10 godzin biegania za dzieciakami.... kolejna bzdura!

 • Gość: gosc.

  0

  dlaczego muszę oglądac tego cyborga płci nijakiej.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  Pani Zielińska nie powinna podkreślać swojego czoła unosząc grzywkę na czuba. Zamiast zachwycać się jej fryzurą, patrzę tylko na jej czoło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX