Edyta Herbuś jako "pani generałowa". Uwagi od tego, co działo się na wysokości biustu, nie odciągnęła nawet mikroskopijna mini

Niebezpiecznie krótka skórzana mini w połączeniu z prześwitującą bluzką, przez którą widać stanik. Oj to nie mogło skończyć się dobrze.

Edyta Herbuś ma superzgrabne nogi, dlatego nie dziwi nas, że chciała je pokazać. Problem jednak w tym, że na poniedziałkowy pokaz mody Gosi Baczyńskiej w Cafe Kulturalna wybrała króciutką skórzaną mini. Sama spódniczka jeszcze by się obroniła - w końcu tancerce wolno więcej - ale Herbuś dobrała do niej prześwitującą koszulę, przez którą widać było stanik, a na nią narzuciła kamizelkę z imitacjami orderów. Kamizelka miała, zdaje się, zasłaniać bieliznę, ale wystarczył podmuch wiatru, by ten misterny plan się nie udał. Całość wyglądała niestety dość kuriozalnie. Na szczęście od ubrań wzrok odwracały modne buty z frędzelkami.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tancerce na pokazie towarzyszył Mariusz Treliński, a ich czułości wynagrodziły nam nie do końca trafioną stylizację Herbuś. A może jej stylizacja była całkiem OK, a my po prostu się czepiamy? ;) Jak uważacie?

Zobaczcie też:

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Herbuś jako "pani generałowa". Uwagi od tego, co działo się na wysokości biustu, nie odciągnęła nawet mikroskopijna mini
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: E.

  Oceniono 4 razy 2

  Mnie się nie podoba. Nic. Ani spódniczka, ani góra, ani buty. Wszytsko w złym guście. pan Treliński też niedobrze, nie wie, że nie nosi się ciemnej koszuli do ciemnej marynarki?

 • Gość: Gabi

  Oceniono 1 raz 1

  coś Wam powiem, wyrobiła się Edytka, zawsze wygląda e k s t r a, nawet Terliński przy niej jakby młodszy i nawet fajnie razem wyglądają, cóż, uczucie uskrzydla!

 • Gość: IIena

  Oceniono 2 razy 0

  Spódniczka okropna i ta nitka przy niej ,z tymi medalami to lekka przesada , ale buciki śliczne. Strój mmocno niedopracowany,a szkoda .

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 3 razy -1

  Rany... Jakim trzeba być próżnym, aby zwracać uwagę na strój do tego stopnia, aby omawiać go w najdrobniejszych szczegółach... Zastanawia mnie tylko po jaką ch***rę poobwieszała się tymi medalami. Kompletnie nie pasują, no bo medale to nie jest ozdoba, no a przynajmniej nie na zwykłym ubraniu. Tym bardziej, że tu wygląda to niechlujnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX