Kinga Duda miała być nową "Pierwszą Córką". W mediach jest już popularniejsza od Tusk. "Ma duże szanse, by stać się ikoną stylu"

Na 19-letnią studentkę prawa media zwróciły uwagę, gdy zaczęła się pojawiać u boku kandydującego na prezydenta ojca, Andrzeja Dudy. Spekulowano, że może stać się "nową Kasią Tusk". Porównanie publikacji w maju wykazuje, że już teraz jest bardziej popularna w mediach od córki Donalda Tuska.

Kinga Duda przez kilka miesięcy kampanii prezydenckiej stała się jedną z popularniejszych nastolatek w Polsce. Komentowano niemal każde jej publiczne pojawienie się. Drobna blondynka zwracała uwagę urodą i eleganckim stylem, przez który szybko zaczęto ją porównywać do dotychczasowej "pierwszej córki" narodu, blogerki Katarzyny Tusk.

O tym, że nie były to porównania na wyrost, świadczy przeprowadzone przez Press-Service Monitoring Mediów zestawienie medialnych publikacji. Wynika, z niego, że Kinga Duda w maju cieszyła się trzykrotnie większym zainteresowaniem od córki byłego premiera (2596 do 900 publikacji).

Po tym, jak Kinga Duda pojawiła się na scenie politycznej, media skupiły się głównie na jej sposobie ubierania się, makijażu i zachowaniu, a dziennikarze węszą smaczki z życia prywatnego. Pani Kinga ma duże szanse, by stać się ikoną stylu, ale nic nie wskazuje, by chciała rozwijać się w tym kierunku. Spekuluje się, że jej dalsza aktywność będzie dotyczyła sfery politycznej. Niezależnie jednak od drogi, którą wybierze, zawsze będzie wzbudzać zainteresowanie mediów - skomentowała rzeczniczka prasowa Press-Service Monitoring Mediów Marlena Sosnowska.

Kinga Duda ma 19 lat i jest świeżo upieczoną studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zrobiło się o niej głośno, kiedy wraz matką, Agatą Kornhauser-Dudą, włączyła się w kampanię prezydencką. Zadebiutowała podczas konwentu inauguracyjnego kampanię. Siedziała wtedy na sali obok matki, dziadków i Jarosława Kaczyńskiego. Publicznie wdzięki córki Andrzeja Dudy, a przy okazji również jego żony, zachwalał potem Ryszard Kalisz.

Córka i żona, muszę powiedzieć, chapeau bas - mówił.

PHOTO TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS WARSZAWA STUDIO ATM KONWENCJA WYBORCZA PIS N/Z AGATA DUDA Z CORKA KINGA , RODZICE ANDRZEJA DUDY , JAROSLAW KACZYNSKI PODCZAS KONWENSJI OFICJALNIE ZAINAUGUROWANO KAMPANIE PREZYDENCKA PRZEDSTAWIONO KANDYDATA ANDRZEJA DUDE ORAZ JEGO RODZINE KONWENCJA PRZEPROWADZONA ZOSTALA W STYLU AMERYKANSKIM 7/2/2015 WYBORY KAMPANIA WYBORCZA PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC POLITYKA WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PLEast News

Zobacz też:

Kinga i Agata Duda podczas wieczoru wyborczego

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (56)
Kinga Duda miała być nową "Pierwszą Córką". W mediach jest już popularniejsza od Tusk. "Ma duże szanse, by stać się ikoną stylu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: balbina

  Oceniono 216 razy 108

  Wszystko zależy od tego jak prędko część Polaków zorientuje się, że jej tata wykiwał swoich wyborców.

 • Gość: asc

  Oceniono 92 razy 62

  Kinga Duda to taka sama ikona stylu jak i jej matka: zrobiona od stóp do głów przez doradców ds wizerunku, na amerykańską modłę.

 • Gość: space_lord

  Oceniono 58 razy 52

  co za pierdoly, co to ma za znaczenie?!

 • Gość: ciekawe

  Oceniono 58 razy 34

  Katarzyna Tusk nigdy nie była "pierwszą córką". Dlaczego tak mało wiemy o dzieciach Komorowskiego?

 • sselrats

  Oceniono 47 razy 25

  Kinga Duda ikoną z tyłu.

 • agora7

  Oceniono 33 razy 21

  No nie, ta będzie "zawsze dziewica" a wywiadów bedzie udzielać tylko w Gościu niedzielnym.....

 • Gość: agus

  Oceniono 42 razy 20

  na zdjeciu widac wyraznie kto ma krzywe nozki, albo zgrabne inaczej..........blahaha

 • Gość: mga

  Oceniono 36 razy 18

  Pani Kinga Duda niech się weźmie za naukę , bo póki co jeszcze prawa nie skończyła , a do łatwych ten kierunek nie należy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX