Marta Wierzbicka przyszła w dresie i kurtce. Nudno? Tylko do momentu, w którym zamek poszedł w ruch. "Zrób to jeszcze raz!"

Aktorka znalazła sposób by nieco uatrakcyjnić raczej mało szykowny "look".

Marta Wierzbcka była jedną z gwiazd środowego pokazu Roberta Kupisza. Tematem przewodnim i oficjalnym "dress codem" imprezy był dres. Aktorka, jako jedna z nielicznych, w stu procentach wywiązała się z zadania i na ściance zaprezentowała bardzo '"casualowy" zestaw. Sportowe buty, dresowy komplet i kurtkę. Przed fotoreporterami urządziła małe show - w pewnym momencie odsunęła zamek bluzy i pokazała brzuch. Od razu lepiej! Nie ma co się dziwić, że fotoreporterzy poprosili o więcej ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dodajmy, że Wierzbicka zadebiutowała na ściance z nową fryzurą. Jak podoba Wam się całość?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Marta Wierzbicka przyszła w dresie i kurtce. Nudno? Tylko do momentu, w którym zamek poszedł w ruch. "Zrób to jeszcze raz!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Cerrie

    Oceniono 9 razy 7

    I teraz wyobrażam sobie taki o to obrazek: Głupia blondynka w ultra krótkiej spódniczce, która "Niby" nie zdaje sobie sprawy jaka jest krótka, nachyla się, a napaleni samcy stojący pod jakimś barem wołają "Zrób to jeszcze raz" i przy tym gwiżdżą aż im przy tym przyrodzenia stają. No litości. Z tym tekstem "Zrób to jeszcze raz" to normalnie Wierzbicka może pretendować do miana królowej cyrkowych małpek. Tam gdzie ona mieszka, to normalnie ludzie powinni chodzić objuczeni bananami, aby chodzić za nią i wołać "Zrób to jeszcze raz". Naprawę? Podniecać się tym, że jakaś kobieta zwraca na siebie na ulicy uwagę? U siebie na mieście tak samo podchodzicie do każdej kobiety, i wołacie za nią "Zrób to jeszcze raz"? Która szanująca się kobieta, będzie na siebie zwracała uwagę tanimi chwytami, sprowadzającymi ją do roli foki która dostaje rybę za dobrze wykonaną sztuczkę.

  • shawmut

    Oceniono 1 raz 1

    błeee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX