Conchita Wurst w (uwaga!) OBCISŁYCH JEANSACH. Prawie jak... Victoria Beckham. Efekt? Inny niż się spodziewacie

Kontrowersyjna artystka nie pierwszy raz zwraca uwagę dobrym gustem i naprawdę udaną stylizacją. Jej spodniami od rana zachwyca się połowa naszej redakcji ;)

Conchita Wurst dawno już przestała być tylko "kobietą z brodą z Eurowizji". Udziela się jako obrończyni praw mniejszości seksualnych, wydała płytę, a ostatnio napisała nawet książkę. O sobie. We wtorek promowała ją w Mediolanie i tam właśnie pokazała się w stylizacji, która tak nas zachwyciła. Jeansowe dzwony, biała, luźna koszula i żółte szpilki. Takiego "outfitu" nie powstydziłaby się sama Victoria Beckham. I wcale sobie nie żartujemy, pełna powaga!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na styl Conchity Wurst media baczniejszą uwagę zwróciły po raz pierwszy podczas styczniowej gali Złotych Globów. Wokalistka trafiła na prawie wszystkie listy najlepiej ubranych. Z przyznawaniem tytułu "ikony stylu" może jeszcze się chwilę wstrzymamy, ale te spodnie chcemy naprawdę. Natychmiast!

A Wam jak się podoba? Zagłosujcie w sondzie!

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Wam się stylizacja Conchity Wurst?
Więcej o:
Komentarze (60)
Conchita Wurst w (uwaga!) OBCISŁYCH JEANSACH. Prawie jak... Victoria Beckham. Efekt? Inny niż się spodziewacie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Borec

  Oceniono 200 razy 174

  Od lat gawiedź była zafascynowana babami z brodą. Każdy cyrk 100 lat temu miał taką. Widać, że lata lecą a ta ciekawość baby z brodą nie słabnie! :)

 • Gość: Kita

  Oceniono 105 razy 67

  Ale że co dokładnie jest takiego wyjątkowego w tych dżinach? Całą szkołę średnią w takich chodziłam, podobnie jak moje koleżanki. Tyle że długość miałyśmy dobrze dobraną, w odróżnieniu od tu prezentowanej. Potem nastała era kretyńskich rurek, a normalne dżinsy nagle stały się zjawiskiem? No litości.

 • Gość: req

  Oceniono 59 razy 53

  Po prostu facet w spodniach.

 • Gość: asd

  Oceniono 54 razy 44

  "Kontrowersyjna artystka" - raczej chyba artysta?

 • Gość: Nie lubię bab z brodą

  Oceniono 47 razy 37

  Jej spodniami od rana zachwyca się połowa naszej redakcji ;)

  Czyli połowa waszej redakcji to ... mądrzy inaczej. Iskrę nadziei stanowi druga połowa.

 • Krzysztof Krzypo

  Oceniono 66 razy 34

  Kojarzycie Piotra Kaszubskiego? Media go wykreowały, zachwycały się nim. Tu mamy podobny model. TEN cały KIEŁBASA to typ, któremu nie wyszła kariera pod normalną postacią. Wykreowano go na obrońcę mniejszości seksualnych (tak, jakby ktoś im w Europie krzywdę robił), stworzono wizerunek i ... gościu zgarnia kasę. To wszystko! Jakoś nie trafiają do niego pytania, jak zamierza walczyć o prawa nie TYLKO mniejszości, ale też normalności seksualnych w krajach, gdzie jest to rzeczywiście problem Jakże łatwo w Polsce walczyć z muchami TSE TSE....krokodylami... smokami...

 • koja

  Oceniono 37 razy 31

  Mnie zaskakują jedynie żółte szpilki u faceta na nogach. Żadnej rewolucji tu nie ma.

 • Gość: AbortRetryIngoreFail

  Oceniono 41 razy 25

  Pomijając problem z tożsamością płciową - to chłopak jest przystojny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX