Córka Melanie Griffith i Antonio Banderas na zakończeniu roku szkolnego. "Nasz zdumiewający anioł". Naszą uwagę przykuło coś jeszcze

Nie tylko "anioł" był "zdumiewający". Było takie również spotkanie gwiazdorskiej pary, która spędziła ze sobą 20 lat małżeństwa i rozstała się w czerwcu 2014 roku.

Do niedawna z dzieci Melanie Griffith znaliśmy głównie Dakotę Johnson, która wiosną zyskała ogromną sławę za sprawą głównej roli w "50 twarzach Greya". Tymczasem niedawno na salonach pojawiła się Stella Banderas, młodsza przyrodnia siostra Dakoty, będąca owocem miłości Melanie Griffith i Antonio Banderasa. Stella właśnie ukończyła szkołę średnią, co stało się okazją dla byłych małżonków do chwilowego "połączenia się" na wspólnych fotografiach z zakończenia roku. Aktorka pokazała je na Instagramie.

Mama, Stella i Tatuś. Nasz zdumiewający anioł. Zaczyna nowy rozdział w życiu. Wolność! - napisała Griffith pod jednym ze zdjęć.
<< STELLA W OBJĘCIACH RODZICÓW >>

Stella Banderas wkrótce podejmie studia na Uniwersytecie Nowojorskim.

Na uroczystości stawiła trójka z czwórki dzieci Griffith. Aktorka zamieściła również zdjęcie z Dakotą (owoc związku z Donem Johnsonem), Stellą i synem Alexandrem (z małżeństwa ze Stevenem Bauer'em). Podpisała je:

Ja i moje wspaniałe dzieci! Stella, Alexander i Dakota. Moje szczęście, moje serce, może życie - napisała na Instagramie.

Naszą uwagę przykuło ramię Melanie Griffith, na którym wcześniej znajdował się tatuaż z imieniem eks-męża. Aktorka usunęła je tuż po rozwodzie. Teraz miejsce tatuażu zostało zamaskowane kosmetykami i plastrem, jednak nie dość zręcznie, żeby nie zobaczyć, że Griffith nosi w tym miejscu opatrunek.

Melanie Griffith i Stella BanderasScreen z Instagram.com/Melanie Griffith

Melanie GriffithScreen z Instagram.com/Melanie Griffith

Melanie Griffith, Antonio Banderas w 2009East News

Antonio Banderas z kolei zaczął się spotykać z młodszą o 20 lat Nicole Kimpel, konsultantką inwestycyjną.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Skomentuj:
Córka Melanie Griffith i Antonio Banderas na zakończeniu roku szkolnego. "Nasz zdumiewający anioł". Naszą uwagę przykuło coś jeszcze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX