Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi w samolocie w klasie ekonomicznej. Zagraniczne media: Jak zwyczajna rodzina w podróży [ZDJĘCIA]

Gwiazdorskie małżeństwo regularnie trafia na listę najbardziej wpływowych ludzi świata, z pewnością zaliczyć można ich również do najbogatszych gwiazd Hollywood. A jednak podróż samolotem klasą ekonomiczną wcale im nie przeszkadza.

Pasażerowie sobotniego lotu z Paryża do Nicei musieli przeżyć nie lada niespodziankę, kiedy na pokład samolotu wsiadło jedno z najsłynniejszych małżeństw świata w towarzystwie sześciorga dzieci. Jakby tego było mało, rodzina Pitt - Jolie zajęła miejsca w klasie ekonomicznej. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy sposób podróżowania jak na gwiazdy tego pokroju - prędzej spodziewać by się można prywatnego odrzutowca albo przynajmniej pierwszej klasy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Wyglądali jak zwyczajna rodzina w podróży. Najpierw czekali dwie godziny na lot z resztą pasażerów, odprawili się i udali się na pokład. Zmieszali się z resztą pasażerów - relacjonuje "Daily Mail".
Okej, to tylko godziny lot, ale i tak... Miło z ich strony, że pokazują dzieciom, jak żyje pozostałych 90% ludzi - dodaje portal TMZ.com.

Magazyn "Vanity Fair" zastanawiał się nad przyczynami tego nietypowego wyboru.

Może Jolie i Pitt przygotowują się do roli w filmie, w którym ich postacie latają samolotami z minimalną przestrzenią na nogi? A może, tak zwyczajnie, miejsca w pierwszej klasie były wyprzedane i małżeństwo, które sprawia wrażenie raczej rozsądnego, postanowiło zrobić to, co reszta racjonalnie myślących ludzi i "zapakować" się klasy ekonomicznej z tłumem? Mimo wszystko, z trudem przychodzi nam wyobrażenie sobie Pitta bez miejsca na nogi, ciągle popychanego przez stewardessę jeżdżącą z wózkiem z napojami - komentuje obrazowo strona internetowa magazynu.

Niektórych może dziwić takie zainteresowanie zaistniałą sytuacją. Wielu z Was pewnie samo spotkało na ulicy czy w pociągu jakąś znaną postać. Ale to Jolie i Pitt! Najsłynniejsza para świata! On najprzystojniejszy, ona najbardziej sexy, na kontach mają miliony i gdyby zechcieli, mogliby wykupić sobie prywatny lot. A oni wybrali opcję "dla zwykłych śmiertelników". I może to nic takiego, ale fajnie, gdy czasem przypomną światu, że przecież oni też są normalnymi ludźmi.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (22)
Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi w samolocie w klasie ekonomicznej. Zagraniczne media: Jak zwyczajna rodzina w podróży [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Gość: melmakianin

  Oceniono 56 razy 52

  a wokól stado fotoreporterów - jak to w zwyczajnej rodzinie ...

 • noltee

  Oceniono 47 razy 43

  "Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi w samolocie w klasie ekonomicznej. Jak zwyczajna rodzina"

  Santo subito!

 • Gość: Lila

  Oceniono 33 razy 15

  sensacja po prostu, jestem wstrząśnięta, że nie lecieli własnym złotym jumbo jetem z wysadzanym diamentami sraczem

 • seznam

  Oceniono 14 razy 10

  I nawet wypróżniali się w toalecie dla zwyczajnych ludzi? Plotek powinien podać wszystkie szczegóły wyjazdu.

 • do_podziwu

  Oceniono 19 razy 9

  "... gdy czasem przypomną światu, że przecież oni też są normalnymi ludźmi." - a gdyby Pitt zostawil kapelusz w pierwszej klasie to okazaloby sie - normalny i ma znajomego w Krakowie -:))).

 • Gość: bibi

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko, co robi Angelina Jolie jest wykalkulowane w najmniejszych szczegółach. Wszystko, od adopcji Madoxa, przez związek z Bradem, po jej wystąpienia na forum ONZ. Nie bądźcie durnymi owcami, na amerykańskich portalach wszyscy to wiedzą, ona manipuluje opinią publiczną. I jest w tym naprawdę niezła.

 • Gość: G

  0

  ciekawe Brad i Angelina mają bliźniaki , jedna z nich jest a nigdzie nie pokazują się z tą drugą bliźniaczką . Dziwne wszystkie dzieci są oprócz tego jednego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX