Beata Ścibakówna na korcie. Mimo zmęczenia sexy. Jeszcze lepiej było po meczu, gdy opuściła bluzkę. Przypominamy, ona ma 47 lat!

Niejedna kobieta, widząc te zdjęcia, pozazdrości Beacie Ścibakównie. Choć nie ma makijażu, a za sobą męczący mecz i tak wygląda świetnie!

W długi weekend w hotelu Narvil w Serocku (tym samym, w którym wesele urządzała Ola Kwaśniewska) odbył się Narvil Gentlemens Tennis Cup, współorganizowany z Aktorskim Klubem Tenisowym. Jedną z uczestniczek sportowej rywalizacji była Beata Ścibakówna. 47-letnia gwiazda w krótkiej tenisowej spódniczce wyglądała naprawdę świetnie. Jeszcze lepiej prezentowała się jednak już po meczu. Wtedy to wraz z Janem Englertem opalała się obok kortu. Gdy opuściła bluzkę zaprezentowała piękne ramiona.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ŚCIBAKÓWNY >>

Sportowa odzież, pot, wysiłek i upał to nie są warunki sprzyjające dobrym zdjęciom. Mimo to, na fotografiach z imprezy Beata Ścibakówna wygląda bardzo seksownie. Zmagania na korcie pozwoliły aktorce odsłonić nieco wysportowanego i jędrnego ciała. Co ciekawe, wydaje nam się, że w takim - niekorzystnym wydawałoby się - anturażu żona Jana Englerta wygląda lepiej niż na ściance. Nie wierzycie? Dla porównania:

Beata ŚcibakównaWBF

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (16)
Beata Ścibakówna na korcie. Mimo zmęczenia sexy. Jeszcze lepiej było po meczu, gdy opuściła bluzkę. Przypominamy, ona ma 47 lat!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 54 razy 36

  Nie dość, że piękna kobieta to jeszcze utalentowana.

  Bardzo dobre połączenie:)

 • Gość: ala

  Oceniono 39 razy 27

  szacunek dla takiej sylwetki:)

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 17 razy 15

  Czy to już wszystkie kobiety zrobiły sobie "kacze" wargi?

 • Gość: KoYoT

  Oceniono 12 razy 12

  "Przypominamy, ona ma 47 lat!" - czyli sugerujecie, że już za dębową jesionką powinna się oglądać a nie ciało pokazywać?
  Apel do redakcji - nie pozwalajcie gimbusom pisać komentarzy do zdjęć!

 • braddock

  Oceniono 109 razy 11

  "Przypominamy, ona ma 47 lat!"

  Nie musicie przypominać. To widać.

 • Gość: Ogólny

  Oceniono 7 razy 7

  Ona ma tylko 47 lat ... Sylwetka super , twarz jednak zmęczona życiem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 6

  Nowe żeby,usta jak u zaby(z powodu botoksu,trochę umiaru w wypowiadaniu pochwał by sie przydało,koniec świata przeciez to widać gołym okiem.

 • art_102

  Oceniono 5 razy 5

  Nie przesadzajcie, z ta utoda? Do tego poważnie wygląda, bo 40 parę lat, to nie jest duzo w obecnych czasach, tym bardziej u osoby, która majątek ładuje w medycyne estetyczną. A w sportowym staniku, to kazdy biust dobrze wyglada. Ogólnie, kobitka Wizualnie zrównała się z Englertem. Szczególnie jak robi się na "elegancko", to od razu dzidzia piernik.
  art. i fot "Beata Ścibakówna przesadziła z odchudzaniem?!"

  Na focie z Szapołowską, kótra jest 15 lat starsza:
  art fot "Ścibakówna i Szapołowska już się nie lubią..."

  Swoją droga ciekawe jak to jest, że Englert jako dyr. artystyczny Teatru Narodowego zwolnił Szapołowską, bo regulamin, zasady itp, a żona na etacie sie trzyma dalej. jakby zapomniał, że owszem, mozna w jednej instytucji, ale nie mozna mięć rodziny pod sobą, chyba ze w łóżku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX