Dziewczyna Artura Szpilki mocno przeżywa jego walki. Prywatnie? Prawdziwa seksbomba. Zobaczcie, co pokazuje fanom w sieci

JZ, EK
17.01.2016 14:30
Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka (Instagram.com/kamiszkolandia/Twitter.com/MarkusDeep)

Kamila Wybrańczyk wspiera Artura Szpilkę podczas każdej walki. Pojedynek o mistrzostwo świata z Deontayem Wilderem przeżyła bardzo emocjonalnie, co nie umknęło uwadze mediów. Kim jest prywatnie? W sieci publikuje sporo zdjęć, na których można podziwiać jej wdzięki.

Artur Szpilka w niedzielę nad ranem stoczył walkę o  tytuł mistrza świata federacji WBC. Przegrał w 9. rundzie przez nokaut. Pojedynek z trybun obserwowała jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk.

 

 

Na Facebooku boksera znalazło się zdjęcie ze szpitala, na którym towarzyszy mu ukochana.

 

U mnie wszystko ok ! Przepraszam ze Was zawiodlem... I dziękuję za wspaniały doping... ???????

Posted by Artur Szpilka on 16 stycznia 2016

 

Wybrańczyk wcześniej skomentowała też walkę na swoim profilu.

 

Kochani moj wojownik jest w szpitalu przechodzi normalne procedury i sprawdzaja czy wszystko jest ok ! Jestem dumna z niego , to byl lucky punch ! Bedzie dobrze ! Dziekuje za wsparcie

Posted by Kamila Wybrańczyk on 16 stycznia 2016

 

 

Kamilę Wybrańczyk, dziewczynę Artura Szpilki, poznaliśmy bliżej jesienią 2014 roku, kiedy na Facebooku przeżywała walkę ukochanego w Tomaszem Adamkiem. Pokazała tam między innymi wspólne zdjęcie. Oprócz konta na Facebooku ma jednak również konto na Instagramie, gdzie trafiają wspólne zdjęcia pary oraz solowe i bardzo seksowne zdjęcia samej Wybrańczyk.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kamila Wybrańczyk pochodzi z Wrocławia, gdzie skończyła liceum ogólnokształcące. Potem w Nowym Sączu studiowała pedagogikę-resocjalizację w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Z Arturem Szpilką związana jest od 2007 roku. Obecnie para mieszka w USA, w Teksasie.

Zaj*bista babka. Do wszystkiego dąży sama. Ma swój butik. Wszystkie pieniądze każe mi od razu przelewać na rachunek. Odkłada i odkłada - mówił Szpilka i na potwierdzenie tej tezy przytoczył pewną anegdotę. - Koleżka przyniósł mi zaległe 10 koła, a ona od razu: "odkładaj"! - komplementował ukochaną Szpilka w programie Kuby Wojewódzkiego.

W tym samym programie skomentował małą aferę, jaka powstała po tym, jak umieścił na Facebooku dwa kontrowersyjne zdjęcia: na jednym widzimy, jak Kamila czyści mu buty, a na drugim dziewczynę zamkniętą w klatce.

Była tam może z 3 minuty, chyba jej się podobało - napisał pod tym drugim zdjęciem bokser.

Jak wytłumaczył powstanie tych zdjęć?

Szliśmy na wesele. Miałem brudnego buta. Ona mówi: "Weź umyj, bo z tobą nigdzie nie idę. "To nie idź, ja nic mył nie będę". To ona schyliła się i wyczyściła, bo nie mogła patrzeć. A ja jej wtedy zrobiłem zdjęcie - mówił.

Drugie ze zdjęć powstało w ten sposób, że Szpilka namówił dziewczynę, żeby weszła do klatki i sprawdziła, czy będzie tam wygodnie ich psu, a potem ją tam sfotografował.

W rozmowie z Kafeteria.tv Kamila Wybrańczyk opowiedziała, jak poznała Artura Szpilkę.

Przez kolegę, w restauracji. Poszliśmy razem na obiad, kolega z koleżanką, to była moja koleżanka... Taka ustawka. Artur wtedy wyszedł z więzienia i myślałam: "Matko Boska, będziecie mnie poznawać z kryminalistą", bo takie miałam myślenie. Poznałam go i super. Cieszę się do dzisiaj.

W tej samej rozmowie przyznała, że na razie nie planują dzieci, bo choć Szpilka chciałby już, to ona sama nie jest jeszcze na to gotowa. Mają już jednak wybrane imiona dla dzieci: Artur, jeżeli chłopiec i Maja, jeżeli dziewczynka. A ślub?

Nie planujemy na razie i chyba nie będziemy planować - mówiła. - Ja już swój ślub kiedyś miałam, miałam welon, więc mi to wystarczy - dodała i w ten sposób dowiedzieliśmy się, że Kamila Wybrańczyk jest rozwódką.

Artur Szpilka i Kamila WybrańczykScreen z Instagram.com/Kamila Wybrańczyk

alex

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (42)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: gość

  Oceniono 104 razy 90

  pokazuje również:
  1. niezbyt ładne nogi,
  2. napuchnięte wargi i
  3. brak brwi co oznacza zwykle brak mózgu.

 • avatar

  Gość: gostku

  Oceniono 80 razy 66

  co racja to racja
  jakieś pornosy już w obiegu ?
  byle bez łysego bo pewnie ma za małego

 • avatar

  Gość: socrealia

  Oceniono 70 razy 64

  Ciekawe czy jest równie inteligentna jak Artur ;)

 • avatar
 • avatar

  Gość: xlxxl

  Oceniono 43 razy 39

  "Zaj*bista babka. Do wszystkiego dąży sama. Ma swój butik. Wszystkie pieniądze każe mi od razu przelewać na rachunek. Odkłada i odkłada - mówił Szpilka i na potwierdzenie tej tezy przytoczył pewną anegdotę. - Koleżka przyniósł mi zaległe 10 koła, a ona od razu: "odkładaj"! - komplementował ukochaną Szpilka w programie Kuby Wojewódzkiego."

  Mądra dziewczyna.Za dwa lata wydyma Artura i zniknie z kasą...

 • avatar

  predent

  Oceniono 32 razy 32

  W sumie pasują do siebie. Szpilka jaki jest widać i ona jak widać. Jesli to będzie funkcjonowało a ona przytrzyma go za głupi ryj to się Szpilce opłaci.

 • avatar

  Gość: feaw

  Oceniono 43 razy 27

  Tatuaże na kobiecym ciele wyglądają obleśnie.

 • avatar

  Gość: gnom

  Oceniono 27 razy 25

  co tu dużo mówić. pasują do siebie idealnie :D

 • avatar

  baba_jaga

  Oceniono 30 razy 24

  szpilka żebyś ty miał takiego szerokiego jak to siodełko :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX