Zachwyciły w brytyjskim "Mam talent" i wystąpiły przed rodziną królewską. Mina księcia Filipa mówi wszystko. "To było dla niego za dużo"

Wygląda na to, że mąż brytyjskiej królowej nie należy do fanów kwartetów smyczkowych.

Książę Filip i Królowa Elżbieta w miniony weekend zaszczycili swoją obecnością słynne wyścigi konne Derby na torze w Epsen. Przed początkiem zawodów sportowych publiczność zabawiać miał smyczkowy kwartet "Escala". Czwórka dziewcząt łączących w swojej twórczości muzykę klasyczną z popem, zasłynęła dzięki udziałowi w "Britan's Got Talent". Kwartet w 2008 dotarł do finału show, zachwycając po drodze samego Simona Cowella, który dostrzegł w nich "potencjał na gwiazdy". Książę Filip najwyraźniej nie podziela jego zdania. Podczas koncertu w wymownym geście... zatkał sobie uszy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Książę Edynburga przyłożył sobie palce do uszy podczas koncertu. To było dla niego za dużo. Szybko zniknął w swoim boksie - opisuje sytuację "Daily Mail".

Poniżej próbka umiejętności dziewcząt. Naprawdę są tak złe? Naszym zdaniem nie, ale kłócić się z brytyjską rodziną królewską mimo wszystko nie zamierzamy ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Zachwyciły w brytyjskim "Mam talent" i wystąpiły przed rodziną królewską. Mina księcia Filipa mówi wszystko. "To było dla niego za dużo"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Andy

  Oceniono 18 razy 18

  Stary jajcarz :)

 • Gość: Olo

  Oceniono 10 razy 10

  Ma rację książę, to okropny łomot i bezguście!

 • Gość: Olo

  Oceniono 7 razy 7

  Ma rację książę! Okropny łomot i bezguście, wyrafinowane to nie jest....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX