Anna Popek odebrała telefon na wizji. Wśród internautów burza. Tłumaczy, dlaczego to zrobiła

Dziennikarka, która od lat prowadzi programy w Telewizji Polskiej, we wtorkowym "Pytaniu na śniadanie" zaliczyła (jakby się mogło wydawać) wpadkę. W programie na żywo, nie zważając na gości, z którymi rozmawiała, odebrała telefon. Okazało się, że cała akcja była zaplanowana.

W sieci zawrzało, gdy Anna Popek odebrała telefon podczas prowadzenia programu na żywo. Wielu dziwiło się, że tak doświadczona dziennikarka pozwoliła sobie na coś takiego będąc cały czas na wizji.

Prezenterka postanowiła wyjaśnić całą sytuację za pośrednictwem Facebooka. Na swoim profilu wstawiła zdjęcie, na którym trzyma kartkę z napisem "#bezkomórki":

Anna PopekFacebook.com/annapopekpl

Okazuje się, że "telefonowa afera" jest elementem kampanii promującej uważne korzystanie z telefonów komórkowych podczas jazdy samochodem. Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na nadmierne użytkowanie komórek, zwłaszcza w sytuacjach, w których wymagana jest bardzo dużo koncentracja.

We wtorek, Anna Popek zdecydowanie całą uwagę skoncentrowała na sobie. Czujność Internautów nie została jednak uśpiona - wielu z nich dopatrywało się w tym "drugiego dna". I mieli rację.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Popek odebrała telefon na wizji. Wśród internautów burza. Tłumaczy, dlaczego to zrobiła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 27 razy 25

  Polska to jednak kraj afer.

  Które później okazują się blagą....

 • Gość: Agata76

  0

  Widziałam kilka jej zdjęć w tygodniku ABC, naprawdę super wygląda :) Pozazdrościć jak trzyma formę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX