Anna Wendzikowska bardzo długo czekała na wywiad z Georgem Clooneyem. Zapytała go o Polskę, a on... Wielkie rozczarowanie

George Clooney niezwykle rzadko udziela wywiadu. Anna Wendzikowska od 8 lat rozmawia z gwiazdami, ale to była jej pierwsza możliwość porozmawiania z gwiazdorem. Rozmowa, delikatnie mówiąc, pozostawiła pewien niedosyt.

Anna Wendzikowska regularnie przeprowadza wywiady z gwiazdami Hollywood, co jak wiemy, nie zawsze kończy się dla niej najlepiej. Tym razem dziennikarka wybrała się do Londynu na premierę filmu "Kraina jutra". Największą gwiazdą obsady jest George Clooney, z którym, jak przyznała, udało się jej porozmawiać pierwszy raz. Wendzikowska zaczęła rozmowę od wątku patriotycznego - zapytała aktora z czym kojarzy mu się Polska. Na szczęście, dla Wendzikowskiej, nie z polskim teatrem. Clooneyowi nasz kraj kojarzy się właściwie z niczym.

Hmm...Sam nie wiem, nigdy nie byłem w Polsce. Może powinienem do Was przyjechać? - odpowiedział aktor.
Zapraszam - odparła Wendzikowska.

Potem przyznała, że od 8 lat robi po kilka wywiadów miesięcznie, ale jeszcze nie udało jej się dotąd porozmawiać z Clooneyem.

Rozmawiam z dziennikarzami, ale rzadko. Uważam, że tak jest lepiej. Wtedy każdy wywiad ma większą siłę rażenia. Nie mam konta na Twitterze. Nie chcę, żeby wszyscy wiedzieli, gdzie jestem i co robię - powiedział i dodał, że gra w filmach wciąż sprawia mu przyjemność.

I to już była cała rozmowa. Zaskoczeni? Zawiedzeni? George, zapraszamy do Polski - nie ma się czego bać ;)

Zobacz też:

Crowe do Wendzikowskiej: Wyglądasz tak, że nie musisz za dużo mówić. A ona na to... Zobacz jej najciekawsze wywiady

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (26)
Anna Wendzikowska bardzo długo czekała na wywiad z Georgem Clooneyem. Zapytała go o Polskę, a on... Wielkie rozczarowanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 64 razy 62

  Na koniec(filmiku) pani Dziennikarka mowi - przeprowadzila wywiad z Clooneyem na ,ktory czekala 8 lat - jestem pod wrazeniem tego "wywiadu" ,taki ... no taki wyczerpujacy -:))).

 • Gość: a

  Oceniono 37 razy 31

  strach ją gdzieś wypuszczać, bo jak coś j...e

 • jfk63

  Oceniono 22 razy 18

  odpowiedź Clooneya powinna brzmieć: "jestem zaskoczony wynikiem ostatnich wyborów prezydenckich. To dobrze prognozuje Kukizowi, którego muzykę od lat podziwiam. Martwi mnie też mniejsza ostatnio aktywność Antoniego Macierewicza. Bardzo też podoba mi się pałac w Książu WIelkim. Zawsze gdy skończę czytać Mickiewicza a zaczynam słuchać Chopina, to patrzę na zdjęcie tego pałacu. Wtedy wiem, jak dużo Polska zrobiła dla świata."

  Jesteśmy 40 milionowym narodem w 6 miliardowym świecie. Czego oczekujecie?

 • Gość: uma

  Oceniono 33 razy 17

  Polacy mogą byś sobie zakompleksieni, ale i tak oczekują, że każdy - zwłaszcza światowe gwiazdy - wiedzą wszystko o Polsce, że albo przyjeżdżają i się zakochują się w tej "krainie mlekiem i miodem płynącej", albo też marzą o przyjeździe do nas. Clooney, nie przyjeżdżaj do nas, bo nie warto. nie ma tu nic interesująco. chyba, że pociągają go starówki, pierogi, stare kościółki i niczym się nie wyróżniająca przyroda. :))

 • Gość: Tupkal

  Oceniono 15 razy 13

  Panienka zapowiedziała wywiad ...... Coś przeoczyłem???

 • zez

  Oceniono 11 razy 5

  A pamiętacie, że zwrot - " to by było na tyle", jest niepoprawny gramatycznie ?

 • Gość: Yaneck

  Oceniono 6 razy 4

  Wow ! Powalił mnie na kolana wywiad Wendzikowskiej z Clooneyem. To po prostu ....................wywiad rzeka.

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 4

  Blamaz to drugie imie Wendzikowwskiej.

 • griswold79

  Oceniono 4 razy 4

  Jak to powiedział Pawlak do Kargula "To my już lepszego swojaka na eksport nie mamy? Tylko takiego cabana?"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX