Jennifer Lopez przez lata nosiła tę samą fryzurę. Teraz przyszedł czas na zmiany. "Dziwne, że ludzie ją poznali"

28.05.2015 08:27
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (Joseph Gotfriedy/Broadimage / Joseph Gotfriedy/Broadimage)

Długie blond włosy (wsparte doczepkami) przez lata były jej znakiem rozpoznawczym. Lopez stawia teraz na bardziej naturalny "look" i krótszą fryzurę.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy Hollywood często wspomagają naturalną gęstość i długość swoich włosów doczepianymi pasmami. Przedsmak tego, jak fryzura Jennifer Lopez wygląda bez tego typu pomocy, mogliśmy zobaczyć w teledysku do piosenki "Booty" w scenach "oblewania wodą". Teraz możemy przekonać, jak naturalne włosy gwiazdy prezentują się w bardziej codziennych okolicznościach.

Paparazzi Lopez w krótkiej fryzurze spotkali w środę na lotnisku w Los Angeles. Nowe uczesanie doczekało się nieoczekiwanej celebracji. Gwiazda padła ofiarą clowna obsypującego gwiazdy confetti w miejscach publicznych (wcześniej dowcipniś na celownik wziął sobie, między innymi, Khloe Kardashian). Wokalistka zdjęcie w nowej fryzurze pokazała też na swoim Instagramie.

<< ZOBACZ NOWĄ FRYZURĘ LOPEZ >>
Jennifer zaprezentowała nową fryzurę. Jej włosy są krótsze, ciemniejsze i lekko cieniowane w okolicach twarzy. Dziwię się, że ludzie na lotnisku ją poznali, nam by się to chyba nie udało - komentuje portal Mtv.com.

Naszym zdaniem Jennifer w takiej bardziej naturalnej odsłonie wygląda równie pięknie co w olśniewających kreacjach na czerwonym dywanie. A jak Wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz też:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Wam się nowa fryzura Lopez?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Jennifer Lopez przez lata nosiła tę samą fryzurę. Teraz przyszedł czas na zmiany. "Dziwne, że ludzie ją poznali"
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane