Jennifer Lopez przez lata nosiła tę samą fryzurę. Teraz przyszedł czas na zmiany. "Dziwne, że ludzie ją poznali"

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (Joseph Gotfriedy/Broadimage / Joseph Gotfriedy/Broadimage)

Długie blond włosy (wsparte doczepkami) przez lata były jej znakiem rozpoznawczym. Lopez stawia teraz na bardziej naturalny "look" i krótszą fryzurę.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy Hollywood często wspomagają naturalną gęstość i długość swoich włosów doczepianymi pasmami. Przedsmak tego, jak fryzura Jennifer Lopez wygląda bez tego typu pomocy, mogliśmy zobaczyć w teledysku do piosenki "Booty" w scenach "oblewania wodą". Teraz możemy przekonać, jak naturalne włosy gwiazdy prezentują się w bardziej codziennych okolicznościach.

Paparazzi Lopez w krótkiej fryzurze spotkali w środę na lotnisku w Los Angeles. Nowe uczesanie doczekało się nieoczekiwanej celebracji. Gwiazda padła ofiarą clowna obsypującego gwiazdy confetti w miejscach publicznych (wcześniej dowcipniś na celownik wziął sobie, między innymi, Khloe Kardashian). Wokalistka zdjęcie w nowej fryzurze pokazała też na swoim Instagramie.

<< ZOBACZ NOWĄ FRYZURĘ LOPEZ >>
Jennifer zaprezentowała nową fryzurę. Jej włosy są krótsze, ciemniejsze i lekko cieniowane w okolicach twarzy. Dziwię się, że ludzie na lotnisku ją poznali, nam by się to chyba nie udało - komentuje portal Mtv.com.

Naszym zdaniem Jennifer w takiej bardziej naturalnej odsłonie wygląda równie pięknie co w olśniewających kreacjach na czerwonym dywanie. A jak Wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz też:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Wam się nowa fryzura Lopez?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Jennifer Lopez przez lata nosiła tę samą fryzurę. Teraz przyszedł czas na zmiany. "Dziwne, że ludzie ją poznali"
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX