To nie jest zwykłe zdjęcie Beyonce. Myślała, że nikt tego nie zauważy, miała jednak wyjątkowego pecha

Są różne sposoby na odchudzenie się, ale najśmieszniejszy z nich to ten z nieumiejętnym użyciem Photoshopa.

Ok, tym razem obyło się bez słynnego "zakrzywiania przestrzeni", w którym specjalizuje się Beyonce. Chodzi o to, że gwiazda "odchudza się" na zdjęciach poprzez zwężanie swojej talii albo ud w programie graficznym. Robi to na ogół na tyle nieudolnie, że ingerencję widać po tym, że niektóre elementy wokół niej zdają się falować. Tym razem nic nie faluje, jednak talia piosenkarki jest nieproporcjonalnie szczupła. Oto, jakie zdjęcie pokazała na Instagramie.

BeyonceScreen z Instagram.com/Beyonce

Prawie się nabraliśmy. Beyonce miała jednak pecha - tego dnia bowiem została sfotografowana przez paparazzo, nad którego zdjęciami nie miała już kontroli. W ten sposób otrzymaliśmy ciekawy materiał porównawczy: jak Beyonce wygląda naprawdę i jak chciałaby wyglądać. Różnica jest niewielka, więc doprawdy, nie wiemy, jaki jest sens dalszego odchudzania i tak przecież świetnej figury piosenkarki.

BeyonceScreen z Instagram.com/Beyonce

Historia trudnego romansu Beyonce z programami graficznymi jest już dość długa. Rok temu nieumiejętnie wyszczupliła sobie uda. Podobny zabieg powtórzyła ubiegłej jesieni, z takim samym skutkiem. Niedługo potem "zmasakrowała" sobie w programie graficznym talię i bicepsy. Tutaj z kolei zobaczycie, jak zaokrągliła sobie cyfrowo pupę i przy okazji spory fragment otoczenia. Jesteśmy pod wrażeniem: żadna inna gwiazda nie dysponuje równie imponującą kolekcją źle wyretuszowanych zdjęć.

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
To nie jest zwykłe zdjęcie Beyonce. Myślała, że nikt tego nie zauważy, miała jednak wyjątkowego pecha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gośśść

  Oceniono 12 razy 10

  Ona nic nie poprawiała tylko się dobrze ustawiła.

 • baba_jaga

  Oceniono 23 razy 9

  No jaki ma sens?
  Jak jest się pustakiem dla którego najważniejsze w życiu jest wyszczuplanie swoich zdjęć i wrzucać je na fejsa to dla niej jest to pewnie osobisty dramat :-)

 • astreblue

  Oceniono 11 razy 7

  no i? jej facebook, jej zdjęcia. to coś złego, że chce wyglądać jak najkorzystniej na własnym profilu? miliony dziewczyn wrzuca swoje poprawione zdjęcia na facebooku, instagramie itp. moim zdaniem Beyonce nie musi tego robić, ale każdy ma przecież kompleksy.

 • Gość: Anonim

  Oceniono 6 razy 6

  Ostnio opublikowany został przez Was artykuł o tym jak świtnie wygląda w tej stylizacji i jak schudła, a teraz że photoshop... Porazka

 • ja01

  Oceniono 4 razy 0

  Tandeta to jej ubranie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX