Madox odpowiedział Chajzerowi: Trochę szacunku do ludzi. Nie upadlaj się dalej dla minuty fejmu. Dziennikarz skomentował

Madox skomentował słowa Filipa Chajzera o wzorach męskości. Dziennikarz tak sprawy nie mógł zostawić.
Panie Filip Chajzer, radzę zapoznać z moją "celebrycką" twórczością, bo poza "kontrowersyjną pozą" jestem artystą z małym dorobkiem artystycznym. To, że pan nie zna mojej twórczości świadczy bardziej o Pana ignorancji, niż o mojej "celebryckości" - Madox wytknął Chajzerowi na Facebooku.
Proszę także nie cwaniaczyć, bo tak się okazuje, że posty, w których Pan o mnie pisze, robią Panu klikalność dużo większą, niż pana bieganie w rajtuzach (notabene bardzo męskie) i pozostałe żarty zrobione na patencie amerykańskim. Przy okazji gratuluję kreatywności.

Na koniec Madox wbił Chajzerowi jeszcze jedną szpilę.

Sam z Pana celebryta i to większy ode mnie. Przy okazji, jak okazuje się, bufon, który sam nie wie, co znaczy "MĘSKOŚĆ". Facet potrafi się przyznać do błędu i wychillować. Trochę szacunku do ludzi i już Sza! Proszę zrobić sobie dobrze i się nie upadlać dalej dla minuty fejmu.

Filip Chajzer musiał monitorować konto Madoxa na Facebooku, bo pół godziny później pozostawił własny komentarz. Wyraźnie przy tym złagodniał.

Drogi Madoksie. Z największą przyjemnością wybiorę się na Twój koncert. Ślij zaproszenie na adres ddtvn. Mam nadzieję, że będzie mi dane docenienie Twojego talentu. Filip.
W takim razie pójdzie zaproszenie przy najbliższej okazji, a z twórczością można również zapoznać się w sieci. Available on iTunes. Pozdrawiam - odpisał szybko wokalista.

 

Madox i Filip Chajzer rozmawiają na Facebooku Screen z Facebook.com/MadoxOfficial

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (64)
Madox odpowiedział Chajzerowi: Trochę szacunku do ludzi. Nie upadlaj się dalej dla minuty fejmu. Dziennikarz skomentował
Zaloguj się
 • Gość: joanna_can

  Oceniono 158 razy 144

  Dlaczego ten temat jest taki wazny? Oraz dlaczego jezyk tego Madoxa jest tak zasmiecony pokracznymi wtraceniami angielskimi?

 • zenith700

  Oceniono 120 razy 62

  Cóż to za popaprana moda na te dziwolągi?!?! Konczita Kiełbasa, jakiś Rafalala, Madox i ten drugi. Do cyrku z nimi! Obrzydlistwo!

 • Gość: aaaa

  Oceniono 64 razy 54

  >>>radzę zapoznać z moją "celebrycką" twórczością, bo poza "kontrowersyjną pozą" jestem artystą z małym dorobkiem artystycznym.

  Zapoznałem się i faktycznie dorobek jest mały i celebrycki.

 • Gość: onka

  Oceniono 36 razy 28

  A to Madox to kto to ... juz nawet nie pytam o płeć żeby nie wyjść na ciemnogród ale kto zacz - co to to robi? z czego jest znane?

 • tergukjbvcfsyrt

  Oceniono 24 razy 24

  Erm. Naprawdę chcecie mi wmówić, że ta blondynka to mężczyzna?

 • Gość: Qumts

  Oceniono 26 razy 24

  oł maj Dżizas, łot de okropny połlisz langłydż apiers sie tutej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX