Anna Mucha z wysiadaniem poradziła sobie jak dama. W TYM było to prawie niemożliwe. Rozcięcie spódnicy sięga aż do biodra!

Aktorka pojawiła się na imprezie Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Oczywiście postarała się, by przyćmić inne gwiazdy.
Anna Mucha jak dama Gwiazda bez problemów wysiadła z auta. Rozcięcie spódnicy sięga aż do biodra! Anna Mucha pojawiła się na imprezie Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Oczywiście zrobiła wszystko, by przyćmić inne gwiazdy. Aktorka lubi, kiedy światła reflektorów skupiają się na niej i wie, jak to osiągnąć. Dekolty, rozcięcia, wysokie szpilki - Mucha nie obawia się eksponować swoich atutów za pomocą kobiecych sztuczek. Tym razem wybrała czarny t-shirt i złotą spódnicę, która wyeksponowała jej nogę. I to w całości, bo rozcięcie, które kończyło się na wysokości biodra odsłoniło naprawdę dużo. No cóż, musimy przyznać gwieździe dodatkowe punkty - wysiadła z samochodu w tej spódnicy i wcale nie pokazała więcej niż planowała.

Anna Mucha lubi, kiedy światła reflektorów skupiają się na niej i wie, jak to osiągnąć. Dekolty, rozcięcia, wysokie szpilki - aktorka nie obawia się eksponować swoich atutów za pomocą kobiecych sztuczek.

Tym razem wybrała czarny t-shirt i złotą spódnicę, która wyeskponowała jej nogę. I to w całości, bo rozcięcie, które kończyło się na wysokości biodra odsłoniło naprawdę dużo.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak się Wam podoba Anna Mucha w takiej stylizacji? Nie zapomnijcie o dodatkowych punktach - ona naprawdę wysiadła z samochodu w tej spódnicy i wcale nie pokazała więcej niż planowała.

A tak prezentowała się Mucha dzień wcześniej:

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Anna Mucha z wysiadaniem poradziła sobie jak dama. W TYM było to prawie niemożliwe. Rozcięcie spódnicy sięga aż do biodra!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ashydro

  Oceniono 10 razy 4

  Damą to się trzeba urodzić. Damy nie obnażają się publicznie,jak to się Musze często zdarza.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  dla kunia wóz a nie auto...

 • Gość: browarex

  0

  noga bardziej sie blyszczy niz meks
  blacha nie do zdarcia

 • muminos1975

  Oceniono 4 razy -2

  życie jak w madrycie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX