O tych zdjęciach Britney Spears pisano: nieestetyczne fałdki. W gotowym klipie? Ciało nastolatki. "Gdzie prawdziwa piosenkarka?"

Kiedy niedawno internet obiegły zdjęcia z planu teledysku, niektórych oburzyły "nieestetyczne fałdki" na brzuchu piosenkarki. W gotowym klipie Spears ma figurę jak z czasów "Baby One More Time".

W środę miała miejsce długo wyczekiwana premiera teledysku Britney Spears i Iggy Azalei do piosenki "Pretty Girls". Atmosferę podgrzały zdjęcia z planu klipu, które kilka tygodni temu zelektryzowały internet. Szczególnie interesującym tematem okazał się brzuch Britney, a zwłaszcza to, jak prezentował się on w ujęciach, w których odziana w krótki top i biodrówki Spears siedziała w samochodzie.

O "nieestetycznych fałdkach" pisał "Daily Mail", inni bronili gwiazdę, twierdząc, że brzuch zawsze tak wygląda, gdy człowiek przyjmuje taką pozycję. Jak jest naprawdę, miał pokazać teledysk. Ale nie pokazał. Ciało Spears wyraźnie "poprawiono", a po szeroko komentowanych fałdkach nie ma ani śladu. Porównajmy.

Britney Spears

Fot. East News/Screen z YouTube.com

Nowy teledysk Britney jest dokładnie taki, o jakim marzyliśmy. Z tą różnicą, że w naszych marzeniach chcielibyśmy zobaczyć prawdziwą Britney. Serio, czy prosimy o tak dużo? Skoro Britney kocha swoje ciało, czy osoby odpowiedzialne na produkcję teledysków nie mogłyby się z tym pogodzić i przestać je ulepszać? - komentuje portal Intouchweekly.com.

A co Wy sądzicie o sprawie? Faktycznie widać aż tak sporą różnicę?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
O tych zdjęciach Britney Spears pisano: nieestetyczne fałdki. W gotowym klipie? Ciało nastolatki. "Gdzie prawdziwa piosenkarka?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: meryś

  Oceniono 5 razy 3

  kobieta urodziła dzieci ,kiedys miała figure jak modelka,wyrozumiałosci ludzie ,teraz wam może frytki do tego dac żeby odpowiadało ...

 • natalia__13

  Oceniono 2 razy 2

  Jakby to nie było logiczne, że ją wyretuszują.. Jak większość gwiazd,osób pokazywanych w telewizji.. Niestety, taka prawda.

 • Gość: Krzycho

  Oceniono 2 razy 0

  Niech wystąpi w pornosie to wtedy ocenimy jej umiejętności.

 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy -1

  To nie są fałdki to są fałdy jak przy kopalni ??

 • eerem

  Oceniono 1 raz -1

  Więcej kadrów www.erm ail.pl/klik/UXBTa2MH Usuńcie spację, pudelkowe zabezpieczenie linków.

 • zuzanna15

  Oceniono 3 razy -3

  gdzie prawdziwa? SAMA WIE NAJLEPIEJ!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX