Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak biorą ślub! "Nikogo z Plebanii nie zaproszono". Ceremonia będzie cicha i skromna

Miłość nie zna wieku - doskonale o tym wiedzą zakochani aktorzy, którzy już wkrótce przysięgną sobie wieczną miłość. Nie przeszkadzają im 34 lata różnicy.

Aktor Włodzimierz Matuszak (68 l.), znany głównie z roli księdza w serialu "Plebanii" i Karolina Nolbrzak (34 l.), również serialowa aktorka, długo ukrywali swój związek. Nie cichną kontrowersje wokół pary, na co największy wpływ ma z pewnością znacząca różnica wieku pomiędzy nimi. Oboje są już po przejściach - Matuszak niedawno rozwiódł się z żoną, a Karolina samotnie wychowuje syna. Para skrzętnie chroni swoją prywatność, ale mediom szybko udało dotrzeć się do informacji o ślubie:

Najbliższej jesieni wezmą ślub. Podobno skromny i bez rozgłosu, zaproszą tylko bardzo wąskie grono bliskich i znajomych. Od czasu, gdy zakończono zdjęcia do "Plebanii",  w której oboje grali, on i Karolina wycofali się z życia publicznego.  Nie bywają na imprezach, nie dają się złapać paparazzim - donosi Twoje Imperium.

Tygodnik informuje także, że Matuszak na planie serialu nie należał do najłatwiejszych osób we współpracy:

Poza producentem "Plebanii", który załatwił Matuszakowi rolę proboszcza, nikogo z ekipy serialu nie zaproszono na ślub. Aktor z nikim się nie przyjaźnił, nie był lubiany, bo był humorzasty i uważał się za gwiazdę.

Zdjęcia do serialu już dawno się skończyły i kto wie - może miłość do młodszej partnerki zmieniła zwyczaje aktora. Trzeba przyznać, że serialowy ksiądz nie wygląda na swój wiek i niedawno udowodnił, że jest w życiowej formie biorąc udział w Celebrity Splash.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (28)
Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak biorą ślub! "Nikogo z Plebanii nie zaproszono". Ceremonia będzie cicha i skromna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • babsko

  Oceniono 39 razy 21

  Ani ona nie poleciałana kasę( bo Matuszczak po Plebanii grywa ogony i to niezbyt często) ani nie jest pustakiem tylko utalentowana aktorką przed którą jeszcze wiele interesujacych ról.
  Nie jest prawdą jakoby rozbiła małżenstwo bo Matuszczak zanim ją poznał to kilka latek mieszkał w Polsce bez żony która przeprowadzic się nie chciała mimo dobrej kasy jaka mąż zarabiał. Rozwiódł się niedawno bo mu sie do kosztownych , czasochłonnych i stresujących korowodów prawnych nie śpieszyło. Wygląda na to że Matuszczak to aktor jednej roli tak jak Andrzej Maj w roli Połanieckiego.Tak bywa. Co zabawne, to prawda ze facet nie ma ujmujacej osobowości prywatnie(dobrym aktorem jest). Ogromnie miłym czlowiekiem jest natomiast Dariusz Kowalski czyli Tracz, prywatnie człowiek religijny.Ot , magia ekranu.

 • Gość: violetka

  Oceniono 19 razy 15

  niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie a....jeśli nikogo nie skrzywdzili to co komu do domu jak chałupa nie jego. i zaśpiewajmy sto lat, sio lat, sto lat, sto lat...i dajcie im święty spokój. zajmijcie się swoim życiem.

 • sayonaraa

  Oceniono 23 razy 5

  Dziewczyna wygląda jak jego córka.
  No, ale przecie miłość nie paczy na wiek ;_;

 • Gość: mikol

  Oceniono 6 razy 4

  Po prostu panna z dzieckiem chce wreszcie być jak należy mężatką. Nikt młodszy się nie trafił.
  Jako zaobrączkowana będzie mogła spokojnie szukać kogoś w swoim wieku.

 • Gość: paszeko

  Oceniono 3 razy 3

  on ponoc dobrze minete robi.czysci row do bialej kosci!wiecej nie umie!szkoda baby!

 • Gość: kotwpubutach

  Oceniono 9 razy 3

  Bardzo cicha,już cała Polska o niej huczy...

 • Gość: JanuszTracz

  Oceniono 2 razy 2

  Fake, proboszcz nie może brać ślubu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX