Jacyków i Horodyńska ostro o Gardias i Jastrzębskiej: Gustu nigdy nie miała, biedny biuścik. Było aż tak źle?

Oboje słyną z osobliwego stylu ubierania się i ciętego języka, ale w ostatnim odcinku "Gwiazd na dywaniku" nie zostawili suchej nitki na celebrytkach. Kto im tak bardzo podpadł?

Na ostatnim otwarciu butiku projektantki Violi Piekut zjawił się tłum gwiazd, m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Jastrzębska. Stylizacje gwiazd postanowili skomentować (oczywiście na swój sposób) prowadzący "Gwiazd na dywaniku".

Pogodynka na imprezie zaprezentowała się w nowej fryzurze i krótkiej sukience z golfem. Ewidentnie nie przypadła do gustu stylistom:

Wyszło szydło z worka, Dorota Gardias to jest typ misski i cheerleaderki w blond włosach. Ta niemodna krótka spódniczka, ten sztywny golfik na którym się podkład oznacza - ocenił Jacyków.
Gustu to Dorota nigdy nie miała i do tego jest wpisana w kanon zawsze tych samych sukienek. Jeszcze Polki będą chciały tak wyglądać! - dodała Joanna Horodyńska.

Oberwało się także dziennikarce, która miała na sobie sukienkę sięgającą za kolano o wyjątkowo niefortunnym kroju - zamiast podkreślać zalety figury Jastrzębskiej, fason i materiał sukienki ją "przytłaczał". Na ustach oczywiście panował nieśmiertelny róż. Ta stylizacja również im się nie spodobała. Najbardziej oberwało się... biustowi Jastrzębskiej:

Agnieszka Jastrzębska z tym swoim biednym biuścikiem z pierwszej klasy szkoły podstawowej... No nic w tym złego, że ktoś ma mały biust. Ale on się lekko obniżył i zobacz, ile zmarszczek się tam pojawiło - na twarzy nie ma tyle zmarszczek - skomentowała Horodyńska.

Twarz Jastrzębskiej jest w bardzo dobrej kondycji, ale gorzej z resztą - dodał Jacyków.

Nietrudno zauważyć, że sukienki zaprezentowane przez gwiazdy są w podobnym stylu. Więcej o stylizacjach gwiazd dowiecie się w programie "Gwiazdy na Dywaniku" we wtorki o 22.30 i piątki o 21:30 w Polsat Cafe.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Jacyków i Horodyńska ostro o Gardias i Jastrzębskiej: Gustu nigdy nie miała, biedny biuścik. Było aż tak źle?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 21

  Jacyków i Horodyńska - ich powinno zamknąć się w klatce i wozić po targach w prowincjonalnych miasteczkach jako kurioza.
  A madame Gardias to zawsze ma taki jentelektualny wyraz twarzy?

 • Artur Lubanski

  Oceniono 15 razy 9

  W smak i dobry gust Horodyńskiej i Jacykowa nie wieżę, To są ludzie, którzy żyją w myśl zasady: opluję kogoś i zapłacą mi za to.Podobnie jak Piotrowska,która czasem potrafi się zachować i Szulim, która ma potencjał by przejść do wyższej klasy. Jednakże Jastrzębska to jest kompletna porażka. Skrzeczący głosik, trywialny tupet, głupota no i o jakiej figurze tu mówimy? Myślę,że Rubens widząc ją uciekłby gdzie pieprz rośnie. Michał Anioł miał tak, że malując kobietę dodawał do męskiego ciała atrybuty kobiece. Trochę tak jawi mi się Horodyńska. Ona nie lubi ani siebie ani bliżniego swojego. A ogólnie te nasze" celebrytki" nie mają ani wdzięku ani poczucia humoru

 • Gość: mada

  Oceniono 7 razy 7

  Co do Pani Gardias - Nie wiem dlaczego, ale wyjątkowo IRYTUJĄCA I INFANTYLNA Kobieta, wielu moich znajomych tak twierdzi, nie do tej Pani nie mam ale widząc i słysząc tą Panią na wizji - muszę przełączyć kanał... Ma w sobie coś sztucznego ...
  Co do Pani Jastrzębskiej - ta Pani podczas rozmów nigdy nie patrzy rozmówcy w oczy , błądzi wzrokiem po kątach - nie szczere i naciągane

 • Irena Wyrwas

  Oceniono 11 razy 5

  niech lepiej pilnuje swoich silikonowych,bo i tak jej nikt nie chce tak jak i pajaca Jacykowa

 • elenita

  Oceniono 3 razy 3

  A te zalety figury pani Jastrzębskiej to przepraszam które są konkretnie?

 • lab.rat

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś, kto ubiera się jak Horodyńska nie ma moim zdaniem prawa wypowiadać się na temat wyglądu innych.

 • Gość: monika

  Oceniono 1 raz -1

  Dorota Gardias wyglądała naprawdę pięknie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX