Wiedzieliście, że Amal ma tak piękną siostrę? "Mogłyby być bliźniaczkami". Ma na imię Tala i właśnie... zaliczyła wpadkę

Chodzenie po bruku wymaga uwagi, chodzenie po nim w wysokich obcasach wymaga uwagi podwójnej. A kiedy jest się pod obstrzałem paparazzi, może nawet i potrójnej.

Amal Clooney świetnie daje sobie radę w show-biznesie i na zdjęciach wygląda świeżo, dziewczęco i elegancko. Nie ma mowy o potknięciu, pełny profesjonalizm. O ile jednak możemy śmiał nazwać ją "chodzącą perfekcją", to jej siostra musi jeszcze sporo się nauczyć.

Tala Alamuddin w czwartek świętowała urodziny męża swojej siostry, George'a Clooneya. Impreza odbyła się w czwartek w restauracji "Il Buco" na Manhattanie. Tala tego dnia miała na sobie niebotyczne szpilki Giamba. Ich kontakt z brukiem okazał się fatalny w skutkach. Tala przewróciła się. Upadek musiał być bolesny!

<< SIOSTRA AMAL CLOONEY I JEJ UPADEK >>

Świat o niej usłyszał podczas hucznego ślubu Amal i George'a Clooneya, była wówczas druhną swojej siostry. Choć Amal stała się sławna niemal z dnia na dzień, o Tali niewiele wiadomo. "Daily Mail" dowiedział się jedynie, że mieszka w Singapurze z 12-letnią córką Mią i owczarkiem niemieckim Mojo.

Podobno jej mężem był biznesmen Nagi Hamiyeh, jednak obecnie zaręczona jest z mężczyzną o imieniu Nico - czytamy.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Wiedzieliście, że Amal ma tak piękną siostrę? "Mogłyby być bliźniaczkami". Ma na imię Tala i właśnie... zaliczyła wpadkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: f

  Oceniono 21 razy 13

  Trzeba gustować w męskich rysach arabskich kobiet, żeby uważać je za piękne.

 • white_lake

  Oceniono 15 razy 9

  debilna torebeczka debilnego projektanta dla bogatych debilek

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 7 razy 3

  ...konkrety! z kim wpadka? kto ja zaliczyl? i czy to byl czlowiek, czy moze pies?

 • dodosdontquack

  Oceniono 39 razy -3

  Obydwie sa ohydne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX