W takiej sukience nikt nie miał prawa wyglądać seksownie. Ale nie Kaczorowska. Zmysłowa jak nigdy

Ich kreacje nie były do końca czyste, ale nawet w takich okolicznościach Agnieszka Kaczorowska umiała pokazać seksapil.

Agnieszka Kaczorowska potrafi wyglądać sexy nawet, jeżeli jej kreacji daleko do oczywistej elegancji. Strój, w jakim zatańczyła w "Tańcu z Gwiazdami" był pobrudzony farbą, obszyty luźno zwisającymi strzępkami materiału i niespecjalnie dopasowany do figury. I cóż z tego! Daleka od klasycznego szyku, suknia i tak podkreśliła seksapil tancerki.

<< SEKSOWNA AGNIESZKA KACZOROWSKA >>

Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek zatańczyli jazz i zrobili na jurorach piorunujące wrażenie. Na widzach zresztą też, para otrzymała immunitet i już nie musiała tańczyć kolejnego tańca, żeby przejść do następnego odcinka.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
W takiej sukience nikt nie miał prawa wyglądać seksownie. Ale nie Kaczorowska. Zmysłowa jak nigdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mm

  Oceniono 31 razy 21

  Ladnie wyglada, slicznie wyrosla na oczach calej Polski.
  Jednak, robicie jej niedzwiedzia przysluge przesadzajac z iloscia informacji na jej temat. Kolejna osoba pt. "otwieram lodowke a tam Kaczorowska".

 • kazio.maciolka

  Oceniono 26 razy 10

  czy kaczorowska podobnie jak Durczok wynajęła jakąś agencję PR, aby produkowała o niej pochlebne newsy? Bo to już rzygać się chce od uporczywego nękania czytelników plotka lukrem o tej dziewczynie. Nigdy mała przysadzista, grubawa dziewucha nie będzie wyglądać zmysłowo czy seksownie!

 • Jarek P.

  Oceniono 5 razy 3

  "Zmysłowa jak nigdy"????

  Halo baza hao baza, zresetować matrixa, powtarzam zresetować matrixa! Bo znów mnie, kurczę pióro, po jakichś światach równoległych miota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX