Byli najgorętszą parą lat 80., ale nałóg zniszczył ich związek. Teraz Downey Jr. spotkał się z dawną miłością: Jest taka cudowna

24 lata po tym, jak uzależnienie od alkoholu i narkotyków zniszczyło związek Roberta Downeya Jr. i Sarah Jessica Parker, para znów się spotkała. Aktor o wszystkim opowiedział w programie "The Howard Stern Show" na antenie Sirius XM.

Niewiele rzeczy wymaga więcej osobistej odwagi niż stanąć twarzą w twarz z byłym wobec którego - delikatnie mówiąc - nie było się do końca fair. Pewnie dlatego o spotkaniu Roberta Downeya Jr. i Sarah Jessica Parker - jednej z najgorętszych par lat 80., której miłość legła w gruzach przez problemy z alkoholem i narkotykami aktora - jest tak głośno w Stanach. Jak do niego doszło?

Cofnijmy się o 12 miesięcy. Wtedy to Robert Downey Jr. w programie Howarda Sterna zapowiedział, że chciałby znów zobaczyć się z byłą partnerką. Aby ich spotkanie obedrzeć ze wszelkich podtekstów, gwiazdor "Avengersów" poprosił o zgodę męża Sarah Jessiki Parker - Matthew Brodericka. Odpowiedź brzmiała najwyraźniej tak, bo byli partnerzy spotkali się rok później przy okazji kolejnej wizyty Downeya Jr. w Nowym Jorku.

Po prostu chciałem powiedzieć "cześć" osobie, z którą dzieliłem ogromną cześć mojego życia - powiedział rok później w "The Howard Stern Show" na antenie Sirius XM Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr i Sarah Jessica ParkerAlpha Photo Press Agency/Bulls

Filmowy IronMan podkreślał, że darzy ogromnym szacunkiem męża Parker, a spotkanie miało służyć uporządkowaniu osobistych spraw. Przypomnijmy, że rozstanie z gwiazdą "Seksu w Wielkim Mieście" miało przebiegać w bardzo trudnej atmosferze. Aktorka nie radziła sobie z uzależnieniem ukochanego od narkotyków i alkoholu, ten nie potrafił jednak porzuć nałogu i w 1991 roku ich związek przeszedł do historii po 7 latach bycia razem.

To zabawne, że zawsze masz w głowie pewien obraz osoby, z którą się było i to typowe..., że im bardziej chcesz uciec od niego w nowy związek, tym bardziej starasz się go odbrązowić czy splamić - mówił dalej aktor.

Para spotkała się najpierw w mieszkaniu aktorki, a potem poszła na spacer i wstąpiła na przekąski do jednej z knajp. Męża SJP nie było w tym czasie z nimi.

Kiedy ją zobaczyłem, uświadomiłem sobie: "Ale on jest cudowna, fajna i zabawna". Poznałem jej dzieci, widziałem ją razem z Matthew i ogromnie szanuje ich oboje.

Arrivals at the 81st Annual Academy Awards, held at Kodak Theatre, Hollywood, California. Pictured: Matthew Broderick and Sarah Jessica Parker  Ref: SPL82526 220209  Picture by: Russ Einhorn / Splash News   World RightsMatthew Broderick i Sarah Jessica Parker / Fot. Russ Einhorn / Splash News / $Russ Einhorn / Splash News/EAST NEWS

Robert Downey Jr. rok po rozstaniu z Parker ożenił się z Deborah Falconer. Byli ze sobą do 2004 roku. W 2005 aktor ponownie wszedł w związek małżeński  - jego kolejną wybranką była Susan Levin.

Robert Downey Jr., left, and Susan Downey arrive at the Los Angeles premiere of JORDAN STRAUSS/ AP

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Byli najgorętszą parą lat 80., ale nałóg zniszczył ich związek. Teraz Downey Jr. spotkał się z dawną miłością: Jest taka cudowna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m33

  Oceniono 18 razy 14

  Matthew i tak zdradził kiedyś Sarah.... zdrad się nie wybacza

 • Gość: ilona101

  Oceniono 11 razy 11

  Robert Downey Jr im straszy tym lepiej wygląda, jest jak wino! Lubiłam go w Ally Mc Beal, a ostatnio urzekła mnie jego rola w filmie "Sędzia" http://poka.tv/sedzia-2014/ miło jest na niego patrzeć, chciałabym takiego faceta.

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 5

  No i fajnie, widac to była prawdziwa miłość. :)

 • Gość: lena2505

  Oceniono 3 razy 3

  i miał fajne role w filmach:" Tylko ty" i "Wszystko jest możliwe" , ale w "Sędzi" faktycznie- ciacho :-)))

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 1

  On i kobieta-koń?

 • pan.malowany

  Oceniono 32 razy -10

  Wcale mu sie nie dziwie, ze wpadl w alkohol i drugi przy takiej narzeczonej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX