Krótka mini odsłoniła nie tylko zgrabne nogi Czartoryskiej. Tego się po niej nie spodziewaliśmy

Anna Czartoryska-Niemczycka zaliczyła jedną z najbardziej niewybaczalnych modowych wpadek.
Wpadka Czartoryskiej Krótka mini odsłoniła nie tylko zgrabne nogi Czartoryskiej. Anna Czartoryska-Niemczycka zaliczyła jedną z najbardziej niewybaczalnych modowych wpadek. Swoje kształtne nogi zakryła cielistymi rajstopami. Anna Czartoryska-Niemczycka zaliczyła jedną z najbardziej niewybaczalnych modowych wpadek. Aktorka na ściankach z reguły błyszczy, ale bardzo udane stylizacje zdarza się jej przepleść z tymi udanymi nieco mniej. Bywa i tak, że błyszczy za bardzo. Tak stało się, kiedy w towarzystwie męża pojawiała się na gali Nagroda Polskiej Rady Biznesowej. Czarna suknia z ciekawym wykończeniem udającym pelerynkę? Super. Takich nóg nie ma co zasłaniać. A już na pewno nie cielistymi rajstopami. Taka bywalczyni salonów jak Anna Czartoryska powinna to po prostu wiedzieć. Jest już wiosna, w Warszawie ciepło - dlaczego nie zdecydowała się na gołe nogi? Przypadek Czartoryskiej to idealny przykład na to, że jeden szczegół może całkowicie zepsuć dobrą stylizację. Zgodzicie się?

Aktorka na ściankach z reguły błyszczy, ale bardzo udane stylizacje zdarza się jej przepleść z tymi udanymi nieco mniej. Bywa i tak, że błyszczy za bardzo. Tak stało się, kiedy w towarzystwie męża pojawiała się na gali Nagroda Polskiej Rady Biznesowej. Czarna suknia z ciekawym wykończeniem udającym pelerynkę? Super. Takich nóg nie ma co zasłaniać. A już na pewno nie cielistymi rajstopami. Taka bywalczyni salonów jak Anna Czartoryska powinna to po prostu wiedzieć. Jest już wiosna, w Warszawie ciepło - dlaczego nie zdecydowała się na gołe nogi?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Przypadek Czartoryskiej to idealny przykład na to, że jeden szczegół może całkowicie zepsuć dobrą stylizację. Zgodzicie się?

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (15)
Krótka mini odsłoniła nie tylko zgrabne nogi Czartoryskiej. Tego się po niej nie spodziewaliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rav

  Oceniono 82 razy 64

  Nie bardzo rozumiem sensacji! Raczej w dobrym tonie i wg najwyższych norm dobrych obyczajów tak jak faceci w garniturach i krawatach tak kobiety m.in w rajstopach. Gołe nogi to obciach!!!!! Mam na myśli oczywiście oficjalne wystapienia, wyjścia itp. Podejrzewam więc że autor albo sprytnie chciał sprowokowac (choć to mało prawdopodobna hipoteza), albo nie zna się zupełnie na etykiecie!!!! I na to ostatnie stawiam!

 • Gość: kasia

  Oceniono 117 razy 49

  Normalnie to katastrofa włożyć rajstopy :P Pani Anna na pewno nie będzie mogła spać po tym, jak okazało się, że to taaaaka wpadka. ,czy wy naprawdę nie macie większych problemów? Zajmijcie się czymś pożytecznym.

 • Gość: rick

  Oceniono 49 razy 41

  Czy A. Czartoryska to grywa w jakichś filmach, czymś innym niż "Cisza nad rozlewiskiem" http://poka.tv/series/cisza-nad-rozlewiskiem-2014/ ? Chętnie bym ją pooglądał w filmie, fajna dziewczyna, piękne nogi!

 • Gość: stedo

  Oceniono 39 razy 35

  Za moich czasów szczytem obciachu był występ na galowych uroczystościach z gołymi nogami. Nie wiem skąd ten obecny zwyczaj takiego negliżu. Ale coś innego na tych zdjęciach jest ciekawe - stylowa biżuteria księżniczki. Czy to po pra...prababce Izabeli?? Jedno tylko niepokoi - podobno perły szczęścia nie przynoszą.

 • Gość: któś

  Oceniono 33 razy 33

  Poszaleliście z tymi gołymi nogami? Z reguły to one właśnie psują efekt.

 • piotruspan51

  Oceniono 21 razy 21

  Jak zwykle w Plotku jakis niedouczony pismaczyna o inicjalach em, wypisuje brednie pokazujace bezmiar jego ( lub jej) ignoranctwa i matolstwa. Z golymi nogami na oficjalnych imprezach to pokazuja sie buraki z twojej wsi.

 • Gość: olenka

  Oceniono 14 razy 14

  rzeczywiście niezbyt dobrze dobrane te rajstopy pod względem kolorystycznym za bardzo rzucają się w oczy mogła założyć bardzo cieniutkie np ze streczu wówczas efekt byłby zdecydowanie lepszy ale jeszcze większą wtopą byłyby gołe nogi na takiej uroczystości biznes ma swoje etykiety na których należy się znać.Dlaczego np. M.Mołek zawsze na tej uroczystości jest w długiej sukni ano dlatego aby nie świecić gołymi kolanami lub nie rzucać się w oczy w rajstopach

 • Gość: myself

  Oceniono 16 razy 10

  pretekst goowniany ale przyjemnie popatrzec na piekna dziewczyne

 • Artur Lubanski

  Oceniono 8 razy 6

  Wpadki to często wy macie na koncie. Gwiazda, celebrytka to jakieś nadużycie.A Czartoryska to piękna kobieta, która czasem gra, ma nazwisko i pieniądze i klasę, o której te wszystkie "celebrytki" jak Kazadi, Mofashion mogą pomarzyć. Dziwię się,że przychodzi na takie imprezy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX