Szulim w końcu zaakceptowana przez rodzinę ukochanego. Pomogła w tym pewna osoba. "To ważny sojusznik"

Okazuje się, że relacja Agnieszki z rodziną jej zamożnego chłopaka nie należała do łatwych. Jednak teraz wszystko się zmieniło, a dziennikarka dodatkowo zyskała przyjaciółkę.

Agnieszka Szulim niedawno skończyła 37 lat. Z tej okazji jej chłopak, Piotr Woźniak-Starak, w swoim domu, w podwarszawskim Konstancinie zorganizował przyjęcie-niespodziankę.

Było swobodnie i bez zadęcia. Większość gości to sąsiedzi Piotra z "osady bogaczy". Przynieśli symboliczne prezenty - chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę - czytamy w "SHOW".

Podczas tego wyjątkowego wieczoru, wśród znajomych celebrytki była szczególnie ważna dla niej osoba, siostra ukochanego Piotra, Julia, która pomogła bratu zorganizować przyjęcie i przede wszystkim przyczyniła się do zmniejszenia dystansu między dziennikarką a ich rodziną.

To ważny sojusznik - podaje "SHOW".

Dodaje, że rodzice zamożnego producenta początkowo nie do końca akceptowali związek syna z Szulim. Agnieszka pełną akceptację poczuła podczas minionych świąt wielkanocnych, które spędziła razem z bliskimi ukochanego w ich rezydencji, w Zakopanem.

Gwiazda TVN miała opinię prowokatorki i osoby rozrywkowej. To postać z pierwszych stron kolorowych magazynów, a Starakowie nade wszystko cenią sobie dyskrecję. Stanowią elitę, lubią otaczać się cenionymi artystami, osobowościami świata biznesu, kultury, medycyny. (...) Musiało więc upłynąć trochę czasu, zanim Agnieszka została zaakceptowana.

Według czasopisma, Agnieszka i Julia bardzo się zaprzyjaźniły. Dzięki wspólnym rozmowom podczas pobytu we Florencji, panie mogły poznać się bliżej.

Bardzo szybko znalazły wspólny język. Julia opiekuje się nawet suczką dziennikarki, Lusią, gdy Szulim podróżuje po świecie.

Dziennikarka lubi spędzać czas w towarzystwie swojego ukochanego i jego siostry. "Paczkę" mogliśmy zobaczyć niedawno na gali rozdania Orłów. Teraz nawet cała trójka zamieszkała razem w rezydencji Piotra.

8Julia Starak, Piotr Starak, Agnieszka Szulim 2015-03-02KAPIF

ab

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (16)
Szulim w końcu zaakceptowana przez rodzinę ukochanego. Pomogła w tym pewna osoba. "To ważny sojusznik"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wiem

  Oceniono 73 razy 53

  Panstwo Starakowie NIGDY nie zgodza sie na malzenstwo syna z przechodzona stara szulimowa

 • Gość: gosc

  Oceniono 48 razy 32

  cwana gapa z tej baby ---konfitury są słodkie mimo fatalnego wyglądu jej wybranka./ pasuja jak ryba i rower/

 • Gość: asd

  Oceniono 34 razy 28

  on wygląda na 24 lata ona na 44... Dziwię się, czemu on nie znajdzie jakiejś 18 letniej studentki...

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 15

  czyżby ŁOWCZYNI POSAGOW TA STARA MAGLOWNICA ??????

 • Gość: Zibi

  Oceniono 14 razy 8

  jakie to fantastyczne wiesci, az milo sie czyta opiniotfuuu rczego plotka i takich istotnych dla europy, baa swiata informacjach

 • Gość: alinka

  Oceniono 8 razy 4

  w PL nie ma elity...wszystko z chłopstwa wyszło...

 • Gość: Mr Konduktor

  Oceniono 1 raz 1

  Slajd 4 .Reklama odkurzaczy w wykonaniu pani po lewej?

 • pan.malowany

  0

  Ojej...wszystkie komentarze zniknely

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX