Courteney Cox obcięła włosy, ale to nie fryzura skupiła naszą uwagę. Z takim dekoltem dawno jej nie widzieliśmy. "Kocica!"

Cox wiedziała, jak przyciągnąć uwagę do filmu, który wyreżyserowała. "Co za krągłości" - zachwycał się zagraniczny portal.

Courteney Cox w poniedziałek pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, którego jest reżyserką, "Just Before I Go". To była doskonała okazja do zaprezentowania się w nowej fryzurze - krótszym bobie.

Przyznajmy szczerze - to nie jej włosy skupiły naszą uwagę. Dawno nie widzieliśmy Cox z takim dekoltem! Aktorka miała na sobie czerwoną podkreślającą figurę sukienkę, która doskonale też podkreśliła jej piersi. Do kreacji dobrała czarne dodatki - buty i torebkę na złotym łańcuszku. Brytyjski portal nazwał 50-letnią aktorkę "pumą" nawiązując do serialu, w którym występuję.

Co za krągłości! Kocica! Gwiazda "Cougar Town" [pol."Miasto kocic"] zwróciła na siebie uwagę zakładając sukienkę z głębokim dekoltem - czytamy na "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Premiera filmu była też okazją do rodzinnego spotkania. 50-letniej Cox towarzyszył jej 38-letni narzeczony, Johnny McDaid oraz jej 10-letnia córka, Coco. Na tej samej imprezie pojawił się też były mąż Cox, David Arquette ze swoją nową żoną (wzięli ślub 12 kwietnia), Christiną McLarty. Cox chętnie pozowała do zdjęć z córką i z narzeczonym, jej córka zaś na premierze bawiła się też z tatą i jego nową partnerką. Nie znajdziemy jednak zdjęć, do których cała "patchworkowa" rodzina pozuje wspólnie.

Courteney i David spędzali czas z Coco oddzielnie - skomentował portal.

Wiele wskazuje jednak na to, że byli małżonkowie dobrze się dogadują - łączą ich nie tylko sprawy prywatne, ale i zawodowe. Courteney Cox wyreżyserowała film, jest także jego współproducentką, jej były mąż, David Arquette, jest zaś producentem wykonawczym obrazu.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: