Ściągnięte włosy, brak makijażu. Potem za Klum zabrali się wizażyści. "Zupełnie inna kobieta!". Tak "powstaje" top modelka

Praca wizażystów może być równie spektakularna, co specjalistów od grafiki komputerowej. Tym razem "ofiarą" ich pracy stała się jedna z największych modelek świata, Heidi Klum.

Heidi Klum przedstawiła na Instagramie dwa zdjęcia: jedno przed, drugie po zajęciu się nią przez wizażystów. "Wyczarowali" oni z topmodelki, która na pierwszym zdjęciu wyglądała zupełnie zwyczajnie, kogoś zupełnie odmiennego. Portal Eonline.com uznał to za metamorfozę dnia i napisał:

Na jednym zdjęciu całkowicie wolna od makijażu, na drugim glamour na całego.

Nic dodać, nic ująć.

Heidi KlumScreen z Instagram.com/Heidi Klum

Za przemianę "zwykłej kobiety" w "kobietę glamour" odpowiedzialne są wizażystka Linda Hay i fryzjerka Brent Lawler. Patrząc na oba zdjęcia, jednego jesteśmy pewni: specjalistki wykonały swoją robotę solidnie.

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Ściągnięte włosy, brak makijażu. Potem za Klum zabrali się wizażyści. "Zupełnie inna kobieta!". Tak "powstaje" top modelka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vint

  Oceniono 121 razy 115

  "Wolna od makijazu" - gdzie szanowni panstwo uczyli sie jezyka polskiego?
  "Make-up-free" to zwyczajnie "bez makijazu", ewentualnie "nieumalowana".
  Wstyd!

 • Gość: gościówa

  Oceniono 30 razy 18

  tak, to zaskakujące . kobiety lepiej wygladaja w makijazu

 • rudawydra

  Oceniono 14 razy 14

  Gdyby nie było dobrej "bazy" ( dobrych proporcji, regularnych linii) to nawet makijażysta nic by nie zrobił. Modelka musi być plastyczna i ona taka jest :)

 • n5

  Oceniono 2 razy 2

  Nigdy mi sie nie podobala, ma kanciasta twarz, nieladne usta, nieciekawy ksztalt oczu. nigdy nie byla piekna, ale zawsze pieknie umalowana. Jedyne co ja ratuje, to wysoki wzrost i piekna figura.
  Gdyby nie podpis to bym sie nie zorientowala, ze to ona.

 • Antonina Zawadzka

  0

  Tutaj reprezentujemy Cię Preply w rynku z jego największej platformie eucation który wspiera Cię w żadnej knowledges masz zamiar nauczyć się lub udoskonalić. Dołącz Lekcje polskiego Katowice

 • Gość: Staś

  Oceniono 37 razy -1

  Stara już trochę ale gdyby nie miała takiej twarzy to by nic z tego nie było po malowaniu. Z piasku bicza nie ukręcisz.

 • Gość: Mi

  Oceniono 57 razy -17

  Na obu brzydka. Zle proporcje twarzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX