Najgorszy randkowy koszmar? "Śnieżka" i "Kapitan Ameryka" wybrali się na randkę. A tam...

Romansem Chrisa Evansa i Lily Collins od kilku tygodni ekscytują się amerykańskie media. Była dziewczyna aktora, Minka Kelly, dostarczyła im właśnie nowego tematu do plotek.

Chris Evans i Minka Kelly tworzyli raczej burzliwy związek - zakochani kilkakrotnie rozstawali się i schodzili, ostatecznie zakończyli relację w 2013 roku, ale jeśli  wierzyć medialnym spekulacjom, kolejne odświeżenie romansu miało miejsce jesienią 2014.

Tymczasem u boku znanego z roli w filmie "Kapitan Ameryka" aktora pojawiła się nowa miłość - od kilku tygodni Evans spotyka się z koleżanką z branży, Lily Collins. Para wybrała się na randkę do włoskiej restauracji w Los Angeles. Pech chciał, że dokładnie w tym samym miejscu o tej samej porze kolację jadła Minka z koleżanką.

Niezręcznie! Na szczęście wszyscy wyszli z opresji cało, nie ma żadnych informacji, by doszło do jakichś scen między dawnymi kochankami. Mimo wszystko jesteśmy pewni, że Chris i Minka zastanowią się dwa razy zanim znów zrobią rezerwację w tej restauracji - komentuje portal Hollywoodlife.com.

Coś nam mówi, że żadne z nich już więcej się w niej nie pojawi ;)

em

POLUB NAS

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Najgorszy randkowy koszmar? "Śnieżka" i "Kapitan Ameryka" wybrali się na randkę. A tam...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • piratka88

  Oceniono 16 razy 16

  Ja tak z innej beczki... a co to za okropna zmiana w grafice strony?
  Jest mega ne wygodnie. Nie widać ile komentarzy jest pod "artykułem" i małe zdjęcia nie przyciągają uwagi. Znowu jacyś mistrzowie PR czy czegoś tam się wykazali.

 • Gość: s

  Oceniono 5 razy 3

  Czy ktoś naprawdę płaci redaktorom za nieznajomość tematu nad którym pracują ? Bo jeszcze chwilę temu wydawało mi się że Lily Collins grała Królewnę Śnieżkę, a nie żadnego Kopciuszka. Obsługa Google nie powinna być taka trudna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX