"Pokaż ręce!" Był ślub? Zagraniczne portale nie mają wątpliwości. Obrączka obrączką, ale jak Mila tu wygląda!

Plotki o ślubie gwiazdorskiej pary, mimo że krążą od dobrych kilku miesięcy, wciąż nie zostały oficjalnie potwierdzone. Zaprzeczanie przychodzi jednak aktorce coraz trudniej.

Najpierw paparazzi zauważyli obrączkę na palcu Kunis, potem spekulacje podgrzał partner aktorki, który słynne już noworoczne życzenia dla fanów na piasku podpisał "państwo Kutcher". Wydawać by się mogło, że aktorka potwierdzi wreszcie informacje o ślubie w show swojej dobrej znajomej Ellen DeGeneres. Ale tam również udało się jej wymigać od jednoznacznej odpowiedzi.

Swoją szansę postanowił wykorzystać kolejny gospodarz talk-show. James Corden, w debiutującym we wtorek na antenie stacji CBS programie "The Late Late Show", po pogratulowaniu młodej mamie pięknej córki, spytał bez ogródek:

Jesteście po ślubie?

Aktorka wcale nie sprawiała wrażenia urażonej pytaniem.

Nie wiem, może - odpowiedziała, śmiejąc się.

Gospodarz nie ustępował i stwierdził, że "nie można być może-mężatką" i zażądał pokazania dłoni (na obrączkę na palcu gwiazdy wcześniej pokazywał drugi gość programu, Tom Hanks). Po swojej ekspertyzie Corden ogłosił:

Wzięłaś ślub, jesteście po ślubie!

Podobnie sądzą amerykańskie i brytyjskie portale.

Hanks wskazał na obrączkę na jej palcu, a Corden wyjaśnił: "Są po ślubie!". I pogratulował aktorce. Kunis nie potwierdziła wprost, ale wygląda na to, że tuż przed przerwą reklamową, na gratulacje odpowiedziała: "dziękuję" - zauważa portal Telegraph.co.uk.

Nam z kolei uwadze nie mógł umknąć fakt, jak zjawiskowo w programie prezentowała się Kunis. Aktorka olśniła w krótkiej czarnej sukience, która eksponowała jej niesamowicie zgrabne nogi. Trudno uwierzyć, że jest zaledwie pięć miesięcy po porodzie.

em

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
"Pokaż ręce!" Był ślub? Zagraniczne portale nie mają wątpliwości. Obrączka obrączką, ale jak Mila tu wygląda!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noltee

  Oceniono 14 razy 4

  "Obrączka obrączką, ale jak Mila tu wygląda!"
  Jak sobowtór Michaela Jacksona. Macie jeszcze jakieś pytania?

 • Gość: Adolf45

  Oceniono 2 razy 0

  zaprzeczam ! przestrzegam kazdego przed tego typu osobami - bywają z chorobami psychicznymi które to prowadza do urojeń sercowych !
  http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,10727296,Jan_Zoltowski__Dydula_,,11.html

 • 24alert

  Oceniono 12 razy -2

  ona jest żydem z ukrainy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX