Media spekulują o ich rozstaniu: "Uczucie się wypaliło", "Krawczyk chce wrócić do Zając". "Dyplomatyczny" komentarz Włodarczyk

Dwa lata temu w słynnym wywiadzie nazwali siebie "ciałem astralnym". Jeśli wierzyć spekulacjom kolorowych magazynów, wielka miłość się skończyła. Sprawę skomentować postanowiła Agnieszka Włodarczyk.

To nie pierwszy raz, kiedy prasa brukowa wieszczy koniec zrodzonego w sensacyjnej atmosferze związku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tym razem jednak sprawa ma być poważna. O tym, że Krawczyk wyprowadził się z urządzanego wspólnie domu pod Warszawą donosił kilka dni temu "Fakt". Zdaniem tabloidu, para postanowiła się rozstać z prostego powodu: miłość się skończyła.

Rozstali się, już nawet nie mieszkają razem. Było im ciężko podjąć taką decyzję, ale uczucie się wypaliło. Oddalali się od siebie od jakiegoś czasu, ostatecznie uznali, że nie było sensu dłużej tego ciągnąć - twierdził informator tabloidu.

O krok dalej w spekulacjach idzie "Twoje Imperium". Zdaniem źródła tygodnika, Krawczyk rozważa powrót do byłej partnerki, którą zostawił dla Włodarczyk.

Szczegółów nie znam, ale coś jest na rzeczy. Dotarły do mnie głosy, jakoby Mikołaj Krawczyk pokajał się przed Anetą Zając i chciał do niej wrócić - donosi źródło.

Jako potwierdzenie ocieplenie się relacji Zając i Krawczyka, "Twoje Imperium" przywołuje fakt, że aktorka w ostatnim odcinku "Kuby Wojewódzkiego" opowiadała o poprawnych stosunkach, jakie utrzymuje z ojcem swoim dzieci. Dowodem na koniec związku "ciała astralnego" ma być z kolei to, że para przestała komentować swoje posty na Facebooku (co w przeszłości regularnie robili).

Włodarczyk nie stroni za to od odpowiadania na dociekliwe pytania internautów. Ale robi to "dyplomatycznie". Nie potwierdza, nie zaprzecza.

Agnieszka Włodarczyk odpowiada na komentarz internautyFacebook.com/AgnieszkaWlodarczykOfficial

Agnieszka Włodarczyk odpowiada na komentarz internautyFacebook.com/AgnieszkaWlodarczykOfficial

Mikołaj Krawczyk do tej pory sprawy nie skomentował. Jak myślicie, czy tym razem to naprawdę koniec?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj KrawczykKapif

em

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (19)
Media spekulują o ich rozstaniu: "Uczucie się wypaliło", "Krawczyk chce wrócić do Zając". "Dyplomatyczny" komentarz Włodarczyk
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nkwd

  Oceniono 94 razy 80

  Jeśli to prawda, to Pani Aneta byłaby idiotką jakby temu przechodzonemu i zużytemu wymoczkowi pozwoliła wrócić.

 • Alejandro Fender

  Oceniono 106 razy 72

  smak kobiety i plastikowo-silikonowego drona znacznie sie roznia,trzeba byc debilem albo miec uposledzone kubki smakowe zeby rzucic fajna dziewczynke,matke wlasnych dzieci dla pompowanej lalki z Lidla,bez wdzieku i gwarancji.

 • fanizymiko

  Oceniono 49 razy 31

  trzecia liga ....

 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 19

  Ciało astralne przyjęło postać czarnej dziury?

 • vahoo

  Oceniono 73 razy 7

  Normalie od począku w tym związku było pod górkę i sypały się iskry. Nikt im dobrze nie życzył, a oni mimo to przetrwali!!
  A cóż teraz?? Albo nadal ktoś koniecznie chce im dokuczyć, albo Mikołaj jeśli chce wrócić do Anety ?? To jest normalnie skończony facet, dno!! Sorry, znów fanom Anety i nie tylko ....podpadnę ; )))
  Dziećmi powinien się zajmować, ale nie Anetą do stu piorunów!! Bzdury. Jeśli miłość z Włodarczyk sę wypaliła, to z Anetą..... tym bardziej!!

 • luciola85

  Oceniono 10 razy 6

  Krawczyk poczuł że była żona wygrała kasę w Tańcu z gwiazdami, świetnie sobie radzi, świetnie wygląda i jest na fali popularności. to zwyczajnie chce się ogrzać w Jej sukcesie. Powinna Go pogonić. Jak sama sobie musiała radzić z dziećmi to On się obściskiwał z nową wybranką i szpanował w mediach. Nie brał pod uwagę co czuje matka Jego dzieci. Niech spada.

 • Artur Lubanski

  Oceniono 8 razy 4

  Nie mogę ich znieść. Tworzywo sztuczne. Zajączku trzymaj się z dala!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX