Chajzer odpowiada Młynarskiej na ostrą krytykę show "Mali giganci". Do dyskusji włączyli się internauci. Większość popiera...

"Mali giganci" to program, w którym dzieci prezentują przed jurorami swoje talenty. Jednak formuła show, a zwłaszcza wiek jego uczestników, nie wszystkim się podoba.

Wpis Agaty Młynarskiej, która skrytykowała show "Mali giganci", wywołał dyskusję na temat tego, jaki wpływ ma udział w programie na dzieci, których wiek to często 5 czy 6 lat. Ich podejście do opinii jurorów jest bardzo emocjonalne, nie zawsze rozumieją, dlaczego okazuje się, że inny malec ma "większy talent" niż one. I czy w programie faktycznie chodzi o niebywałe umiejętności czy bardziej o zdolność przypodobania się jurorom?

Na słowa Młynarskiej zareagował jeden z jurorów "Małych gigantów" - Filip Chajzer.

Odpowiadając Agacie Młynarskiej pozwolę sobie wkleić jedną z odpowiedzi na post Agaty dotyczący MAŁYCH GIGANTÓW. Kopiuj/wklej - napisał na Facebooku.

I zgodnie z zapowiedzią wkleił wypowiedź jednej z internautek:

Filip ChajzerFacebook.com/Filip Chajzer

Pod postem rozpętała się prawdziwa burza. Zdecydowana większość fanów dziennikarza stanęła po stronie Agaty Młynarskiej:

Filip ChajzerFacebook.com/Filip Chajzer

A co Wy o myślicie o formule programu?

jus

Więcej o:
Komentarze (15)
Chajzer odpowiada Młynarskiej na ostrą krytykę show "Mali giganci". Do dyskusji włączyli się internauci. Większość popiera...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nihat

  Oceniono 132 razy 124

  Czy robienie "szoł" na dzieciach to jest dno dna? Najwięcej z tego programu wyniosą oczywiście jurorzy.. jestem przeciwny jakiemukolwiek uczestnictwu dzieci do lat 10 w programach telewizyjnych.

 • agora7

  Oceniono 96 razy 92

  Kretyńskie pomysły kretyńskich "szol' z udziałem dzieci to pomysł zaimportowany z np. USA. Żałosne - bo widziałam. To raczej spełnienie dla "niespełnionych rodziców. Nie takiej drogi rozwoju należy szukać dla dziecka. A cóż ma powiedzieć Filip Chajzer skoro ma pracę......Żal patrzec, żal sluchać, strata czasu

 • Paweł Zając

  Oceniono 69 razy 65

  Wszystkie te programy to jedna wielka porażka. Nie chce mi się już oglądać Wojewódzkiego i Chylińskiej. Nie ma innych ludzi w tym kraju. Program totalne dno jak już wiele osób wspomniało. Niech dzieciaki mają dzieciństwo, pożmigają na rowerze, pokopią w piłkę albo poskaczą na gumie. Wystarczy spojrzeć jakie kretyńskie pomysły mają rodzice zapisując swoje dzieci na 10 języków obcych w przedszkolu, kurs reżyserii i tańca na rurze. Prawdziwego dzieciństwa te dzieci już nie mają.

 • white_lake

  Oceniono 91 razy 61

  co za kretyński wpis internautki, rozumiem, że jej dzicku było przykro, ale czy to że kiedyś jej syna tak potraktowano, znaczy, że Mali giganci to super program?
  może nie patrzmy, kto krytykuje (i czy ma prawo krytykować), ale na czym polega problem
  a według mnie problem jest, robi się z dzieci małpki ku uciesze dorosłych, to jest obrzydliwe i głupie

 • bardu

  Oceniono 67 razy 55

  TVN to generalnie porażka programowa. "Hity" o sprzątaczkach, kucharkach, krawcowych, program Drzyzgi o psycholach albo czubach, żenujące tzw. seriale paradokumentalne, teraz tresowane dzieci. Dałam sobie spokój z tą stację już kilka lat temu, bo te ich programy to żenada.

 • daisy27

  Oceniono 45 razy 43

  To nie jest program dla dzieci. To program dla pseudo ambitnych rodziców, którzy chcą przez swoje dzieci spełnić swoje własne marzenia, lub takich co chcą na nich zarobić. Myślę, że dzieciaków które przyszły tam z własnej woli było niewiele, ale nawet w ich przypadku nie powinny się tam znaleźć. Show biznes to po prostu nie jest miejsce dla dzieciaków. Robienie show ich kosztem jest obrzydliwe. I jeszcze jury, które próbuje silić się na luuuuuuuuuz... Żenada !

 • forfiter_jr

  Oceniono 47 razy 41

  Kolejna debiliada, taka sama, jak programy z kuchtami, laską, która albo sprząta, albo szwenda się po jakiś pensjonatach, czy kastingi na nowy towar eksportowy do Dubaju. W nich chodzi wyłącznie o pseudo promocję prowadzących. No i reklamę "sponsorów".

 • white_lake

  Oceniono 46 razy 32

  a największym małym gigantem jest oczywiście Chajzer,
  zdolny synek zdolnego tatusia

 • mrs.pink

  Oceniono 30 razy 22

  nie oglądam tego programu, ale widziałam reklamę i wypowiedzi uczestników. nie ma się co martwić, bo to nie są dzieci tylko karły...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX