Herbuś pokazuje pierwsze selfie Trelińskiego, a na tym nie koniec. "No i kto ma najfajniejszego chłopaka, który robi debeściarskie niespodzianki"

Edyta Herbuś razem z ukochanym wypoczywa w Tajlandii. Do tej pory pokazywała głównie siebie. Teraz uchyliła drzwi nieco szerzej.

Rajskie wakacje, nowa fryzura, palmy i zachody słońca... Od tego wszystkiego może zakręcić się w głowie. Ale tancerka to prawdziwa szczęściara - razem z nią wypoczywa jej partner, Mariusz Treliński. O tym, że związek ten miał duży wpływ na Edytę Herbuś nie trzeba chyba nikogo przekonywać, ale wszelkie prawa fizyki (wzajemne oddziaływanie ciał itp.) działają w obie strony. I tak sławny reżyser, po fotografowaniu swojej ukochanej, wszedł na wyższy poziom zdjęć - oto jego pierwsze selfie. Oczywiście z Edytą Herbuś obok:

Mariusz Treliński, Edyta HerbuśInstagram.com/edytaherbus

Na tym nie koniec. Jak przyznała sama tancerka, jej ukochany potrafi zaskakiwać.

No i kto ma najfajniejszego chłopaka, który robi debeściarskie niespodzianki - zapytała (retorycznie) na Instagramie.

I pokazała, co przygotował dla niej ukochany:

Edyta HerbuśInstagram.com/edytaherbus

Trochę zazdrościmy i z ekscytacją oraz lekką nutą niepokoju czekamy na dalszy rozwój wypadków. Kiedy Mariusz Treliński zacznie tańczyć gorącą sambę na pewno Wam o tym doniesiemy.

jus

Więcej o:
Komentarze (13)
Herbuś pokazuje pierwsze selfie Trelińskiego, a na tym nie koniec. "No i kto ma najfajniejszego chłopaka, który robi debeściarskie niespodzianki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 59 razy 51

  Chlopakiem to on byl kiedy ona nosila pieluchy...

 • 020680

  Oceniono 37 razy 21

  Rzeczywiście "chłopak" na schwał. Nigdy nie zrozumiem młodych (w dodatku całkiem atrakcyjnych) kobiet, które tkwią u boku dawno już przejrzałych dziadów, z syndromem kryzysu wieku średniego. Gruby portfel to mimo wszystko marne zadośćuczynienie. Samo to, że jakiś dziadziuś miałby mnie dotknąć napawa już wystarczającym obrzydzeniem. Wielu się śliniło i ślini i to już jest samo w sobie uwłaczające.

 • braddock

  Oceniono 31 razy 19

  Zauważcie, co łączy tancereczki z popularnego cyklu - herbusiową, janachowska, głogowską. One KOCHAJĄ kasę i dla kasy rozłożą nogi przed najbardziej obleśnym dziadem, byle tylko gruby portfel miał. Zgrywają damy, a są ku...szonami.

 • nie_fikaj

  Oceniono 49 razy 17

  Edyta, ty nie masz "chłopaka", lecz starego obleśnego dziada! Co ty widzisz w tym pruchnie? Facet może być dojrzały, ale estetyczny, z klasą. Ten twój gach to zwyczajny oblech, któremu wydaje się, że dźinsami, infantylną fryzurą i młodą laską zatrzyma młodość. Uciekaj, póki możesz jeszcze poczuć, jak to być nie rozpieszczaną jak pudelek drogimi prezentami, ale szanowaną kobietą, partnerką i mamą. Z nim to mi słabo wygląda...

 • white_lake

  Oceniono 13 razy 9

  kto uprawia kaszaniarski lans?

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  Lekko przechodzony ten "debeściarski chłopak" :D

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  życiorys typ ma wypisany na gębie...

 • fafarafafa

  0

  Dobra, a kiedy Treliński zrobi coś oryginalnego? Bo odgrzewanie tego samego kotleta od dwudziestu lat jest po prostu nudne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX