Prezes: Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w TVP. Myślicie, że się przejęła? Odgryzła się na FB

Nie wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Wiemy co tracimy nie wysyłając Dody. Przede wszystkim, wie to już prezes Telewizji Polskiej. Wokalistka w uszczypliwy sposób wypomniała mu angaż innej osoby.

21 lat temu Edyta Górniak z piosenką "To nie ja!" doszła na Eurowizji do drugiego miejsca, najdalej ze wszystkich polskich wykonawców na tym festiwalu. W tym roku, na ćwierćwiecze swojej muzycznej kariery, liczyła na ponowny angaż do konkursu. Zawiodła się. Jak napisała, "Dyrektorzy artystyczni TVP1 wybrali inną osobę, co przyjęłam z jak największą pokorą".

Zawiodła się najwyraźniej także Doda. Że pokora nie leży w jej naturze, pokazała władzom telewizji, co tracą. Wrzuciła utwór "Not for you", anglojęzyczną wersję singla "Riotka". W tytule piosenki na Youtube zwraca uwaga dopisek "Poland Eurovision 2015".

Ze względu na liczne i gorące prośby Fanów Eurowizji angielska wersja "Riotki" specjalnie dla nich... ;) I nie tylko! Z serdecznymi pozdrowieniami dla prezesa Polskiej Telewizji "Publicznej" :) - napisała na Facebooku.

Tymczasem prezes TVP, Juliusz Braun, w książce "Prezesi. Oni rządzili TVP" jasno powiedział, że nie widzi popularnej wokalistki na swojej antenie.

Przecież nie zapraszamy wszystkich trzydziestu kilku milionów Polaków. Więc uważam, że nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publicznej - powiedział Juliusz Braun.

O tym, co Doda myśli o zarządzaniu telewizją publiczną możemy przeczytać na Instagramie. Po powrocie z romantycznych wakacji z Emilem Haidarem wokalistka wrzuciła kilka fotografii w seksownej czerwonej sukience. Pod jednym ze zdjęć fanka stwierdziła, że jest w szoku, że wokalistkę "blokują w TV".

Myślałam, że to widz wybiera, kogo chce oglądać, ale widocznie tak nie jest! XXI wiek ale w Polsce czas zatrzymał się dawno.
Najwidoczniej przeoczyliśmy fakt, że to jednak prywatna TV - skomentowała piosenkarka.

Kto będzie Polskę reprezentował na tegorocznym festiwalu Eurowizji w Wiedniu? Tego dowiemy się 9 marca o 18:30 w programie "Świat się kręci". Wtedy też zostanie zaprezentowana festiwalowa piosenka.

A tak Doda bawiła się na wakacjach:

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Prezes: Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w TVP. Myślicie, że się przejęła? Odgryzła się na FB
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marcelito

  Oceniono 61 razy 33

  "Odgryzła się na FB" - i to jest właśnie kwintesencja jej obecnych możliwości i miejsca w szeregu.

 • braddock

  Oceniono 62 razy 20

  Dodzior poczuł się na siłach, bo ostatnio baba z brodą wygrała. Jednak jej s(riotka) to nie piosenka, to kawał cuchnącego ekskrementu. Nie doczepisz doń polskiej flagi, chamie ciechanowski.

 • 020680

  Oceniono 43 razy 17

  A kto szanujący się pragnąłby jej obecności...? No chyba, że chcą uśmiercić jakieś "szoł", zanim się jeszcze rozpocznie...

 • sentence

  Oceniono 12 razy 10

  Wino stołowe z karafki? Zaiste, godne królewskiego statusu! I ten dystans do siebie, klasa sama w sobie...

 • browaryr

  Oceniono 14 razy 4

  prezes nie widzi w tvp-ja od dawna widzę tyyyylko w pornhub.

 • nie_fikaj

  Oceniono 3 razy 1

  Nie ma się czym stresować kobieta, popularności jej nie ubędzie. A co do "Riotki" - jakkolwiek podoba mi się kierunek, w jakim ewoluuje Doda jako kobieta, to piosenka jest gniotem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX