Wrócił "TzG", wróciła Kaczorowska! Nie dość, że wyglądała jak prawdziwa księżniczka, to jeszcze...

Stęskniliśmy się już za piękną Agnieszką Kaczorowską. Wczoraj wróciła na ekrany naszych telewizorów w wielkim stylu.
Wielki powrót Kaczorowskiej! Wyglądała jak prawdziwa księżniczka Nigdy nie ukrywaliśmy, że Agnieszka Kaczorowska jest naszą ulubioną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" i mimo że nie występuje już w roli gwiazdy, to i tak błyszczy najbardziej. Właśnie dlatego nie mogliśmy doczekać się kolejnej edycji i serialowej Bożenki na parkiecie. Kaczorowska w ciemnoróżowej sukni z falbankami i cyrkoniami wyglądała jak księżniczka z bajek Disneya. Jej taniec z Krzysztofem Wieszczkiem był szalenie romantyczny. I to się nazywa show! Naszą sympatię zjednał sobie także jej partner. Wieszczek ma ogromne poczucie humoru, a do tego jest niezwykle przystojnym mężczyzną. Tęskniliście za Agnieszką?

Nigdy nie ukrywaliśmy, że Agnieszka Kaczorowska jest naszą ulubioną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" i mimo że nie występuje w show w roli gwiazdy, to ona błyszczy najbardziej. Sorry, ale taka jest prawda. Nie mogliśmy więc doczekać się kolejnej edycji i serialowej Bożenki na parkiecie. I jest!

Kaczorowska w ciemnoróżowej sukni z falbankami i cyrkoniami wyglądała jak księżniczka z bajek Disneya. A w czasie jej tańca z Krzysztofem Wieszczkiem zrobiło się naprawdę romantycznie. I to się nazywa show!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nie dość, że naszą ulubienicą jest Kaczorowska, to chyba zaczynamy również czuć miętę do Wieszczka. Gdyby nie wystarczało ogromne poczucie humoru (sprawdźcie na wideo niżej), to na dodatek świetnie radzi sobie na parkiecie. Nie wspominamy już nawet o tym, że jest po prostu wyjątkowo przystojny.

 

 

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Wrócił "TzG", wróciła Kaczorowska! Nie dość, że wyglądała jak prawdziwa księżniczka, to jeszcze...
Zaloguj się
  • Monika Bałdecka

    Oceniono 7 razy -1

    Ten artykuł to jakiś żart? "Ona blyszczy najbardziej" - chyba sztucznym uśmiechem nr 7 i niezgrabnością! Wg mnie Kaczorowska tańczy najsłabiej z profesjonalnych tancerek z TzG. Do tego robi z siebie wielką gwiazdę. Prawda jest taka, że jest bardzo kiepską aktorką i irytującą tancerką TzG.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX