Nie mamy wątpliwości, że to najmodniejsza młoda mama. Ale wcześniej nie widzieliśmy jej z córką. Jak nosi małą? Stylowo. I bardzo oryginalnie

Lively i Reynolds zostali sfotografowani przez paparazzi na lotnisku. Też macie wrażenie, że nikt nie nosi dziecka z taką gracją? I w tak modnym stroju.

Każda z jej ciążowych stylizacji zachwycała. Spodziewaliście się, że po urodzeniu dziecka Lively zwolni tempo? Ależ skąd. Co prawda na czas podróży zrezygnowała ze szpilek, a kapelusz z dużym rondem może ukrywać nieperfekcyjną fryzurę, ale całość wygląda tak, że aktorka śmiało mogłaby prosto z samolotu udać się na pokaz mody.

Blake wyglądała jak zawsze glamour - skomentował Daily Mail. - Niestety, tym razem ukryła swoją niesamowitą figurę pod długim płaszczem, ale wciąż pamiętamy ją w obcisłej sukience, którą miała na sobie zaledwie 2 tygodnie temu.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Brązowy pled, który Lively ma na sobie, to nie ekstrawagancki szal - pod nim ukryła swoją córkę, o której wiemy na razie tylko tyle, że jest zdrowa i na pewno nie nazywa się Violet. To pierwsze zdjęcia aktorskiej pary z dzieckiem, ale nawet najbardziej spostrzegawczy nie wypatrzą nic - Lively szczelnie zakryła córkę kocem.

jus

Więcej o:
Komentarze (1)
Nie mamy wątpliwości, że to najmodniejsza młoda mama. Ale wcześniej nie widzieliśmy jej z córką. Jak nosi małą? Stylowo. I bardzo oryginalnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 5 razy 5

    "Nie mamy wątpliwości, że to najmodniejsza młoda mama."

    No co wy? To Mucha już nie? :D:D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX