Seksowna sukienka Młynarskiej była krótka. Jak BARDZO okazało się jednak dopiero, gdy usiadła

Na prezentacji ramówki TVP1 nie mogło zabraknąć Agaty Młynarskiej. Gwiazda stacji nie zawiodła. Także fanów swoich zgrabnych nóg.

Młynarska wie, jak odpowiednio zaprezentować swoje wdzięki. Kiedy pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki "jedynki", fotografowie nie chcieli wypuścić jej ze sceny. Doskonale to rozumiemy - choć zazwyczaj eksponuje apetyczny dekolt, tym razem postanowiła odsłonić zgrabne nogi.

Prezenterka wyglądała świetnie - prosta elegancja to zawsze dobry wybór. Jednak kiedy usiadła, jej sukienka ukazała naprawdę dużo. Czyżby jednak była za krótka?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Na szczęście obyło się bez wpadki, Młynarska pozowała z wdziękiem i gracją. Gratulujemy - spośród wszystkich gwiazd, które pojawiły się wczoraj w TVP1, wypadła zdecydowanie najlepiej.

jus

Więcej o:
Komentarze (8)
Seksowna sukienka Młynarskiej była krótka. Jak BARDZO okazało się jednak dopiero, gdy usiadła
Zaloguj się
 • myszaty

  Oceniono 65 razy 21

  Kiedyś uważałem, że 50 letnia pani nie powinna ubierać tak krótkich kreacji, ale Agata Młynarska nieźle wygląda, jak dojdę do 50 to może uznam że takie panie rzeczywiście są seksy. Cóż społeczeństwo się starzeje, więc może czas trochę poluzować.

 • laska3

  Oceniono 7 razy 5

  Czy ktoś szczerze może się przyczepić do kształtu i wyglądu nóg Agaty? Chyba nie. Osobiście zazdroszczę i nie widzę problemu z krótkimi sukienkami. Szczególnie jak widzi się na ulicach mnóstwo młodych kobiet, które noszą mini chociaż zupełnie nie powinny, bo nogi naprawdę słabe. A może po prostu niech każdy nosi, co lubi najbardziej?

 • mokryspust

  Oceniono 33 razy 5

  No, no, całkiem nieźle.
  Zdarzyło mi się strzelić na gorsze nogi.

 • Gość: Nalu

  0

  Ideałalna

 • browaryr

  Oceniono 39 razy -5

  durna ale zdrooowa...

 • fanizymiko

  Oceniono 64 razy -8

  Agata Młynarska ..... Jak ją widzę jestem za obniżeniem wieku w którym obowiązkowo przechodzi się na emeryturę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 59 razy -13

  Dzidzia piernik.

 • baba_jaga

  Oceniono 52 razy -16

  ona jest przejedzona jak pierogi po świętach :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX