Agata Trzebuchowska dowiedziała się o Oscarze... z telewizji. "Poszłyśmy napić się wina. Zostałyśmy na korytarzu i krzyczałyśmy"

Kiedy kończy się przerwa, nie ma zmiłuj: kto jest na zewnątrz sali nie wejdzie, choćby był największą hollywoodzką gwiazdą.

W ten sposób Agata Trzebuchowska, odtwórczyni głównej roli w nagrodzonej Oscarem "Idzie", moment ogłoszenia wyników spędziła wraz z Agatą Kuleszą poza główną salą. O tym, jak to się stało, opowiedziała w rozmowie z TVP.Info.

Poszłyśmy na korytarz do toalety, a później napić się wina i w tym momencie okazało się, że przydzielano nagrody w naszej kategorii, więc zostałyśmy na korytarzu i krzyczałyśmy przed telewizorem.

Pomimo ogólnego entuzjazmu, Trzebuchowska dość chłodno podeszła do gali.

Nie wiem, czy robi jakieś szczególne wrażenie. Ja się bardzo cieszę i to była bardzo szczera radość, zwłaszcza że przypuszczałam, że wygra "Lewiatan". Natomiast to, co robi na mnie wrażenie i z czego najbardziej się cieszę, to że spotkaliśmy się wreszcie całą ekipą tutaj - powiedziała Beacie Tadli. - Nie dla mnie, ja nie planuję kariery aktorskiej, więc absolutnie, Oscar nie otwiera w moim przypadku żadnych drzwi - dodała zapytana o plany.

Trzebuchowska jeszcze przed wylotem do Los Angeles liczyła się z tym, że podczas ogłoszenia wyników nie będzie jej w sali.

Oficjalnie zaproszenie na galę dostał jedynie Paweł Pawlikowski [reżyser] i Łukasz [Żal, operator], który ma szanse na Oscara za zdjęcia. Producenci filmu, a także my, aktorki - Agata Kulesza i ja - nie dostaliśmy na razie wejściówek, lecimy do Los Angeles w ciemno. Dziwne, prawda? - mówiła w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Charakterystykę sylwetki Agaty Trzebuchowskiej znajdziecie tutaj.

Agata Trzebuchowska arrives at the Oscars on Sunday, Feb. 22, 2015, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

alex

Więcej o:
Komentarze (28)
Agata Trzebuchowska dowiedziała się o Oscarze... z telewizji. "Poszłyśmy napić się wina. Zostałyśmy na korytarzu i krzyczałyśmy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kasia82kasia82

  Oceniono 207 razy 169

  ładnie wyglądała

 • fernanda

  Oceniono 198 razy 166

  Wydaje się być sympatyczną i skromną dziewczyną :) Gratulacje dla niej i całej ekipy Idy ! :D

 • ladybiird

  Oceniono 174 razy 138

  Polska ekipa świetnie się zaprezentowała. Skromnie i z klasą. Kreacje nie muszą być wydekoltowane i bardzo oryginalne żeby efekt był dobry, a czasami wręcz przeciwnie. Gratulacje!

 • pannamigootka

  Oceniono 89 razy 73

  Obie Agaty, świetnie się zaprezentowały:)

 • ja01

  Oceniono 87 razy 71

  Gratulacje. Fantastyczny sukces.

 • yogini1

  Oceniono 52 razy 44

  .

  Ach ten dołeczek i te kolejne przy uśmiechu .... nawet ciotka zauważyła ich urok ;))

  .

 • beyond1

  Oceniono 130 razy 18

  Jednego nie rozumiem.
  Trzebuchowska ma dziwna potrzebe ostentacyjnego demonstrowania swojego braku zainteresowania projektem, filmem, kariera, nagroda, Oscarem itd. Jej gra byla tez bez przekonania, zwlaszcza przy swietnej Kuleszy.
  A teraz wyjscie w kulminacyjnym momencie przyznawania nagrody? I robienie z tego zalosnego faktu historii? Cos tu nie gra.

  Nie wiem w takim razie, po co sie w ogole w to zaangazowala.
  Taka moda na kontestacje? Czy asekuracja, jakby cos poszlo nie tak? A moze postawa :"jestem taka oryginalna i inna (lepsza) niz wszyscy "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX