O jego brodzie po Oscarach mówili wszyscy. Też mamy swojego McConaugheya. Zgadniecie, który gwiazdor zaskoczył nowym wizerunkiem?

Broda Matthew McConaughey znalazła się wśród najgoręcej komentowanych wydarzeń Oscarów 2015. Dla miłośniczek "drwalskiego image'u" mamy dobrą wiadomość - polskie środowisko filmowe również doczekało się swojego brodacza.

Co ma na twarzy Matthew McConaughey? - zastanawiał się świat, kiedy aktor wyszedł na scenę Dolby Theatre wręczyć nagrodę Julianne Moore za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Broda na jego obliczu to nic nowego, ale w tak, hmm, niecywilizowanej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Nawet Matthew Mcconaughey jest zasmucony okropną brodą Matthew Mcconaugheya - podsumował krótko blog Muchmusic.com

Matthew, co ty na to?

Przygody Matthew nie zniechęciły kolegów po fachu. Nowym, zarośniętym imagem zaskoczył na wtorkowej premierze "Disco Polo" Tomasz Kot.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KOTA I MCCONAUGHEYA >>

 

Jego broda również nabrała już imponującej bujności, jednak na skali "atrakcyjny mężczyzna - pustelnik" ciągle bliżej mu do tego pierwszego. Nam się podoba. A jakie jest Wasze zdanie? Który lepiej?

em

Matthew McConaughey czy Tomasz Kot? Któremu lepiej z brodą?
Więcej o:
Komentarze (5)
O jego brodzie po Oscarach mówili wszyscy. Też mamy swojego McConaugheya. Zgadniecie, który gwiazdor zaskoczył nowym wizerunkiem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 9

  Według mnie taka broda wygląda po prostu niechlujnie.

 • astreblue

  Oceniono 20 razy 6

  polski McConaughey? poważnie -.-" chyba w waszych snach.

 • Doraso23

  Oceniono 12 razy 4

  Teraz moda na brody , a za kilka miesięcy moda na lakrimozo tudzież "w trąbkę uczesanie". Znowu bezie mnóstwo klonów na ulicach. A każdy klon "super indywidualny"...

 • tralalumpek

  Oceniono 2 razy 2

  znowu spytam pod tym postam: co za IDIOTA wstawia takie sek Video, co ona ma oddac

 • pata.m

  Oceniono 2 razy -2

  Broda spoko, za to garnitur jak ze studniówki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX