Aż nie wiemy, na co kierować wzrok: na za długie spodnie, dwukolorowe buty, a może na ten BŁYSK? Uwaga: grozi oczopląsem!

Tomasz Niecik czy Radek Liszewski? Radek Liszewski czy Tomasz Niecik? Gdy zobaczyliśmy zdjęcia ze środowej konferencji filmu "Disco Polo", dostaliśmy oczopląsu.

Nie mogliśmy się zdecydować, na którego z nich skierować swój wzrok. Panowie na szczęście rozwiązali nasz problem i do zdjęć pozowali też razem. Gdy Tomasz Niecik stanął obok Radka Liszewskiego, wreszcie mogliśmy na spokojnie porównać, który z nich prezentował się "lepiej". Z tej dwójki to zdecydowanie Niecik był tym bardziej błyszczącym - dosłownie i w przenośni.

Nie od dziś wiadomo, że wokalista ma słabość do przerostu formy nad treścią, jednak tym razem naprawdę zaszalał. Zamiast ograniczyć się do jednego akcentu, postawił więc na kilka. I tak nie mogliśmy się zdecydować, na co patrzeć - czy na za długie spodnie, czy na czarno-białe buty, czy wreszcie na błyszczący garnitur. Naszym faworytem jest jednak ten "błysk".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W porównaniu do Niecika, Radek Liszewski prezentował się zdecydowanie bardziej klasycznie - tego dnia miał na sobie "całkiem zwyczajny" garnitur i koszulę. Jedyną "awangardą" był fakt, że nie założył krawata, ale nie nosi go nigdy. Lider Weekendu nie zrezygnował też ze swoich ulubionych okrągłych kolczyków. Zadecydujcie sami, co najbardziej przyciąga Wasz wzrok.

Vic

Kto/ co najbardziej przyciąga Twój wzrok?
Więcej o:
Komentarze (9)
Aż nie wiemy, na co kierować wzrok: na za długie spodnie, dwukolorowe buty, a może na ten BŁYSK? Uwaga: grozi oczopląsem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 20 razy 18

  błyszczy się jak psu ja**ja !!! tylko prymitywi noszą spodnie z tak za długimi nogawkami !!! niestety, jego głupotę "widać, słychać i czuć" !!!

 • Jolanta Wardach

  Oceniono 8 razy 6

  Niecik to prostak, odpustowy chłopczyk , wieśniak ! Radek to kultura, zachowanie z klasą zawsze , inny poziom..brawo Radku !

 • Miłosz Bar

  Oceniono 12 razy 2

  przeciez to plebs, kto slucha "muzyki" disco-polo?jacy odbiorcy tacy wykonawcy...

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  co to za swiecące chłopaczki?

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Liszewski czy jak mu tam nie wygląda źle, już bez przesady..............

 • Ania Kurek

  0

  ahhahahaha no i to jest cały koloryt tej muzyki. fajnie, że będą w samym filmie, to na pewno nada calości autentyczności:)

 • Asia Papaja

  0

  Garniuturki to mają w dechę - taką z gwoździami :P ale jakie to ma znaczenie dla filmu. aktorzy grają w filmie, a oni to tylko epizodyści ;)

 • Kamila Borowiecka

  0

  Bez przesady:) to jest rodzaj kreacji także pozascenicznej, nie ma się nad czym rozwodzić ;) Bardziej ciekawa jestem jak chłopaki poradzili sobie w filmie.

 • Marika Krasuska

  Oceniono 2 razy -2

  Dużo można zarzucić tej muzyce, ale na pewno nie to, że nie rwie do tańca. Jest mega wesoła i potrafi poprawić humor w każdej sytuacji! :) Film zapewne będzie mocnym dopełnieniem. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX